Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Zmodernizuj oświetlenie i… zapomnij o nim na długo!

Zmodernizuj oświetlenie i… zapomnij o nim na długo!

Na ostateczny koszt użytkowania każdego urządzenia składa się wiele elementów. Oprócz zużycia pobieranej podczas jego działania energii, trzeba mieć na uwadze także częstotliwość i charakter prac serwisowych, jakich będzie ono wymagało. Nierzadko wiąże się to z koniecznością dłuższej przerwy w wykonywanej dzięki niemu pracy. Oświetlenie jest niezbędne przy każdym z jej rodzajów – warto więc sięgać po rozwiązania gwarantujące najwyższą niezawodność.

To nie jest żarówka będąca w zasięgu ręki

Zalety nowoczesnego oświetlenia, w którym wykorzystano oprawy LEDsą oczywiste nawet bez wnikliwego analizowania jego parametrów – wystarczy wizyta w obiekcie, w którym zostało ono zastosowane. Doskonałe światło o bardzo szerokim widmie świecenia nawet przy nieszczególnie wysokim natężeniu pozwala na uzyskanie znakomitego komfortu wykonywania zadań wzrokowych dzięki łatwemu dostrzeganiu wszelkich szczegółów i oddaniu kolorów. Nie to jest jednak najważniejszą cechą tej technologii, która zjednuje jej stale rosnące grono zwolenników. Pierwszorzędnym argumentem przemawiającym za przeprowadzeniem modernizacji oświetlenia są zawsze koszty.Sama zmiana źródeł światła pozwala od razu uzyskać o połowę mniejsze zużycia prądu przy takim samym natężeniu. Jeszcze więcej zyskujemy angażując socjalistów takich jak nasi, zdolnych zaprojektować i wykonać zaawansowany system nie tylko ściśle odpowiadający potrzebom wynikającym z wykorzystania konkretnych przestrzeni, ale na bieżąco, automatycznie reagujący na wszelkie zmiany w tym zakresie. Dzięki temu zapotrzebowanie na energię może spaść nawet o 80%. A to nadal nie wszystko!

Wielce kłopotliwą rzeczą wszędzie tam, gdzie użytkowane są archaiczne lampy, jest ich serwisowanie. Zawieszone wiele metrów ponad podłogą, wymagają specjalnychrozwiązań umożliwiających dostęp i bezpieczną pracę, co generuje kolejne koszty, jeszcze większe, jeśli z powodu usterki oświetlenia i niezbędnej interwencji fachowców trzeba wyłączyć z użycia jakiś obszar obiektu.

Moduły LED są wstanie pracować nawet siedmiokrotnie dłużejniż dotychczas stosowane rozwiązania. Są niewrażliwe na wstrząsy, nie zużywają się także szybko wraz z kolejnymi uruchomieniami i wyłączeniami. Dzięki temu raz zainstalowane mogą nam znakomicie służyć wiele lat nie wymagając żadnej uwagi.

Zadbaj o to, by modernizacją oświetlenia zajęli się specjaliści

Efektywność i trwałość nowoczesnych systemów oświetlenia sprawiają, że koszty związane z wykonaniem całkowitej modernizacji są celowe i zwracają się bardzo szybko. To wszelkie oszczędności, zwłaszcza tak dalekie jak rezygnacja z wykonania nowego projektu i wykorzystanie starych opraw, oznaczają tylko marnotrawstwo pieniędzy energii, niejednokrotnie przy zagrożeniu uzyskaniem niedostatecznie doskonałych warunków oświetleniowych. NowaLed to zespół doświadczonych specjalistów, oferujących własne, wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu – o jakości naszej pracy może zaświadczyć każdy z dotychczasowych Klientów.

Katalog produktów