Bezpieczeństwo i wydajność pracy w ogromnej mierze jest rezultatem tego, jakie warunki panują w miejscu, w którym jest on wykonywana. Szczególne znaczenie ma tutaj oświetlenie. Od jakości światła zależą nie tylko panujące w danej przestrzeni warunki oświetleniowe, ale także samopoczucie pracowników spędzających w niej co dnia wiele godzin. Magazyny są obiektami pod tym względem nie mniej istotnymi. Od sprawności dokonywanych w nich czynności nierzadko zależy efektywność pracy całego przedsiębiorstwa. Oświetlenie magazynów LED to obecnie najlepszy wybór, na jaki mogą się zdecydować użytkownicy takich obiektów. Lampy LED do magazynu pozwalają zapewnić najwyższą jakość oświetlenia, a jednocześnie obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, jako że ten typ źródła światła charakteryzuje się bardzo niskim w porównaniu do innych zapotrzebowaniem na energię. Lampy magazynowe LED zwracają się więc w krótkim czasie, po czym przynoszą znaczne oszczędności.

Wysokiej jakości oświetlenie LED do magazynów poprawia warunki pracy

Typowy magazyn mieszczący potrzebne do produkcji materiały, przeznaczone do wysyłki produkty, czy jakiekolwiek inne przedmioty potrzebne do funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest przestrzenią, w której toczy się nierzadko bardzo intensywne życie. Często odbywa się w nim wzmożony ruch, w tym także różnych pojazdów i urządzeń transportowych czy załadowczych , w postaci np. wózków widłowych. Dobre warunki oświetleniowe są więc koniecznym warunkiem, którego spełnienie pozwala na uzyskanie właściwego poziomu bezpieczeństwa pracy. Lampy magazynowe LED stanowią najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu cel ten nie jest trudny do zrealizowania. Prawidłowo zaprojektowane i wykonane oświetlenie magazynów LED sprawia, że w każdym miejscu panują optymalne warunki oświetleniowe.

Magazyny stanowią niekiedy przestrzeń szczególnie trudną do należytego oświetlenia. Nawet jeśli ich konstrukcja umożliwia dostęp światła słonecznego do wnętrza, w wąskich przejściach pomiędzy wysokimi regałami może panować po prostu mrok. W takich warunkach nietrudno o wypadek, szczególnie groźny, jeśli z udziałem pojazdów i urządzeń. Dla zapewnienia sprawności pracy konieczne jest także zapewnienie łatwości w lokalizowaniu poszczególnych zmagazynowanych obiektów i czytelności etykiet. Oznacza to, że oświetlenie magazynu musi być odpowiednio intensywne . Lampy LED do magazynu pozwolą to osiągnąć, jednocześnie obniżając koszty jego użytkowania, dzięki dużo niższemu niż w przypadku innych rozwiązań zapotrzebowaniu na energię.

NowaLed ILL – polski producent, który zaopatrzy Cię w lampy magazynowe LED

Kadrę NowaLed ILL stanowią tylko i wyłącznie specjaliści z wielu dziedzin. Produkujemy lampy magazynowe od wielu lat. Prowadząc naszą działalność przez już ponad 8 lat, zdobyliśmy cenne doświadczenie. Co istotne dla naszych Klientów, jesteśmy w pełni autonomiczni. Nie tylko bowiem produkujemy oświetlenie LED do magazynów, ale także testujemy je i pakujemy w obrębie naszej firmy. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby cena była atrakcyjna. To w końcu niezwykle ważny czynnik, na który każdy zwraca uwagę. To ważne, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom ludzi. Staramy się prowadzić biznes, tak abyśmy sami po przejrzeniu naszej oferty chcieli wybrać właśnie nas. Takie podejście pozwala nam cieszyć się zaufaniem wśród naszych Klientów i prowadzić biznesy w stabilnych relacjach. Nasze lampy magazynowe LED są projektowane na miejscu, co istotnie przekłada się na szybkość realizacji zamówień. Nie spoczywamy na laurach, ciągle chcemy się rozwijać. Sprawdź naszą specjalnie przygotowaną ofertę i postaw na najbardziej jakościowe lampy LED do magazynu. Zapraszamy!

Lampy magazynowe LED, czyli ergonomia i dbałość o wzrok pracowników

Projekty stworzone przez naszych specjalistów cechują się wspaniałą solidnością, a także nadzwyczajną żywotnością. Połączenie cech tego rodzaju pozwala na cieszenie się naprawdę długim użytkowaniem. Jak powszechnie wiadomo, oświetlenie magazynów LED jest fenomenalne pod względem energooszczędności, ale także efektywności. Jednakże nawet połączenie wszystkich tych cech byłoby nic nie warte, gdyby owo światło było obciążeniem dla pracujących w nim ludzi. A oczywiście ta biała i w pełni przejrzysta wiązka światła jest absolutnie przyjazna dla ludzkiego oka. To wszystko sprawia, że oświetlenie magazynów systemem LED jest niezwykle atrakcyjne dla wielu. Warto dodać, że oferujemy również możliwość cyfrowego sposobu komunikacji z oprawami. Co to oznacza? Tak zwane DALI (ang. Digital Addressable Light Interface) umożliwia sterowanie oświetleniem. To zapewnia dodatkową redukcję energii o około 40% oraz wiele innych cennych dodatków. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Zapraszamy!

Czy lampy magazynowe LED są opłacalne? Jakie są korzyści tej formy oświetlenia?

Oświetlenie LED do magazynów cechuje się przede wszystkim energooszczędnością. Ta zaleta jest wręcz kolosalna w przypadku dużych firm, ale i zawsze jest znacząca. Zachowują pełną intensywność na długo, a także długą żywotność. Nie sposób również nie wspomnieć o atrakcyjnym wyglądzie czy ekologii. To wszystko sprawia, że warto zwrócić na nie uwagę.

Czym jeszcze się zajmujecie jako firma NowaLed ILL?

Centrum naszych zainteresowań jest światło. Stanowimy polski kolektyw, który zajmuje się produkcją opraw przemysłowych LED przeznaczonych zakładom produkcyjnym i magazynowym. Tak więc z powodzeniem można znaleźć u nas świetne lampy magazynowe LED, ale także asortyment dedykowany oświetleniu ulicznemu.

Jesteście doświadczeni? Możecie podać jakieś przykłady realizacji?

Oświetlenie LED do magazynów zamontowaliśmy między innymi w takich inwestycjach przemysłowych, jak ZAMET, Poligal czy Develey. To tylko kropla w morzu, ponieważ w ciągu już ponad 8 lat rozwiązaliśmy problemy oświetleniowe setkom naszych Klientów. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Twojej firmie też z chęcią pomożemy.