O nas

Poznaj nowaled

NowaLed ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych ściśle do zakładów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Stanowicach k. Wrocławia, co pozwala na łatwy i szybki kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami i projektantami.

Na rynku istniejemy od początku 2013 roku. Od początku stawiamy na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami charakteryzują się długą żywotnością i niską awaryjnością, co gwarantuje naszym Klientom stabilność i bezpieczeństwo użytkowania naszych opraw.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Stanowicach, w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie najwyższej jakości oraz przewidywalności pracy produkowanych opraw.

Przykłady realizacji

W ciągu 7 lat działalności na rynku oświetlenia LED zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji przemysłowych, z których najstarsze mają już niemalże 7 lat. W gronie naszych Klientów znajdują się m. in. Husqvarna, Saint-Gobain, Wiśniowski, Zamet czy ZNTK ”Mińsk Mazowiecki”. Większość obiektów została oświetlona przy wykorzystaniu automatyki sterującej oświetleniem, co dodatkowo w sposób wymierny zwiększyło oszczędności Inwestora.

Nasze rozwiązania kierujemy do klientów chcących wygenerować maksymalne oszczędności z tytułu zużycia energii elektrycznej, przy zachowaniu najwyższej na rynku realnej żywotności opraw, wynikającej z autorskich rozwiązań konstrukcyjnych.

Naszym klientom daliśmy się poznać jako solidny, odpowiedzialny i bezpieczny partner w biznesie.

Zapraszamy do współpracy

W związku z tym, iż zarówno na etapie przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo, jesteśmy przekonani jako cały zespół, iż spełnimy Państwa wymagania.

worker

Skontaktuj się

Nasze sukcesy

Nowaled w skrócie

Nowaled ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych, magazynowych oraz sportowych. Na rynku istniejemy od początku 2013 roku.

Wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów, wprowadzamy sukcesywnie do oferty rozwiązania nie tylko dla przemysłu ale również dla małych i średnich firm w wersjach ekonomicznych.

Ponadto nasi inżynierowe nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami technicznymi przy użyciu oświetlenia LED wszędzie tam gdzie do tej pory było stosowne sporadycznie z względu na ewolucyjny rozwój technologi LED i ogólnej świadomości publicznej na temat korzyści, bezpieczeństwa i automatyki jaka dają nam rozwiązania oparte na nowych technologiach.

Obecnie nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniami sterowania oświetleniem przemysłowym (automatycznym/półautomatycznym/dostosowawczym/inteligentnym) w tym przy wykorzystaniu kontrolerów Helvar/Kandela jak i pomniejszymi rozwiązaniami  IoT.

Zgodnie z doktryną naszej firmy dotyczącej poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań popularyzujących technologie LED jako czynnik mający wpływ na światową gospodarkę zasobami energetycznymi, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów naszych kontrahentów, wdrożyliśmy nasze prace nad produktami których grupą docelową jest również przemysł spożywczy oraz medyczny.

NowaLed ILL to polski producent opraw LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Stanowicach k.Wrocławia, gdzie stabilne zatrudnienie znaleźli wykwalifikowani inżynierowie, projektanci i doradcy. W lutym 2013 roku, od samego początku działalności, postawiono na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami będą charakteryzować się najdłuższą żywotnością i niską awaryjnością. Nasza oferta obejmuje lampy przemysłowe LED, a także oświetlenie uliczne LED.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Stanowicach w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie przewidywalności pracy produkowanych opraw, oraz niezrównanej jakości, którą charakteryzują się zarówno nasze lampy uliczne, jak przemysłowe. Rozwój firmy jak i rozpoznawalność marki NowaLed ILL opieramy na ciągłych inwestycjach w wykwalifikowaną kadrę pracowników, rozwój parku maszynowego, badania nad nowymi rozwiązaniami oraz współpracę z jednostkami naukowymi i badawczymi. Wierzmy, że tylko ciągły rozwój i stałe udoskonalanie naszych produktów pozwoli nam na utrzymanie pozycji lidera w produkcji inteligentnych i najefektywniejszych opraw LED dedykowanych do przemysłu.

Polski producent opraw LED, którego charakteryzuje najwyższa jakość i kompleksowe rozwiązania.

Dbając o fundusze naszych klientów, stale dążymy do poprawy efektywności energetycznej oferowanych rozwiązań stawiając przede wszystkim na najnowsze technologie i związane z nimi wymierne korzyści. Oświetlenie przemysłowe LED to dziedzina, w której jesteśmy liderem na rynku we wdrażaniu prostych i zaawansowanych inteligentnych systemów sterujących oświetleniem w standardzie DALI opartych o cyfrowe czujniki natężenia oświetlenia i ruchu. Posiadamy własny dział ds. Systemów Sterowania Oświetleniem, który odpowiada za najwyższy poziom techniczny, merytoryczny oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy oferowanego rozwiązania.

Łącząc doświadczenie w projektowaniu i produkcji opraw przemysłowych LED z oczekiwaniami biznesowymi i użytkowymi naszych klientów, oferujemy szeroki zakres wsparcia na każdym etapie kontaktu oraz późniejszej realizacji inwestycji. NowaLed ILL to polski producent, który gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną dostarczanych informacji oraz techniczną i handlową świadczonych usług z zakresu przygotowania projektu na podstawie którego powstanie oświetlenie, pozyskiwania funduszy na zakup opraw, czy kompleksowego montażu opraw i inteligentnych systemów sterujących. Na każdym etapie współpracy od przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu nasze lampy uliczne i przemysłowe LED oraz wszystkie usługi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.