O nas

Poznaj nowaled

NowaLed ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych ściśle do zakładów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Oławie k. Wrocławia, co pozwala na łatwy i szybki kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami i projektantami.

Na rynku istniejemy od początku 2013 roku. Od początku stawiamy na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami charakteryzują się długą żywotnością i niską awaryjnością, co gwarantuje naszym Klientom stabilność i bezpieczeństwo użytkowania naszych opraw.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Oławie, w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie najwyższej jakości oraz przewidywalności pracy produkowanych opraw.

Przykłady realizacji

W ciągu 7 lat działalności na rynku oświetlenia LED zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji przemysłowych, z których najstarsze mają już niemalże 7 lat. W gronie naszych Klientów znajdują się m. in. Husqvarna, Saint-Gobain, Wiśniowski, Zamet czy ZNTK ”Mińsk Mazowiecki”. Większość obiektów została oświetlona przy wykorzystaniu automatyki sterującej oświetleniem, co dodatkowo w sposób wymierny zwiększyło oszczędności Inwestora.

Nasze rozwiązania kierujemy do klientów chcących wygenerować maksymalne oszczędności z tytułu zużycia energii elektrycznej, przy zachowaniu najwyższej na rynku realnej żywotności opraw, wynikającej z autorskich rozwiązań konstrukcyjnych.

Naszym klientom daliśmy się poznać jako solidny, odpowiedzialny i bezpieczny partner w biznesie.

Zapraszamy do współpracy

W związku z tym, iż zarówno na etapie przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo, jesteśmy przekonani jako cały zespół, iż spełnimy Państwa wymagania.

worker

Skontaktuj się

Nasze sukcesy

Nowaled w skrócie

Nowaled ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych, magazynowych oraz sportowych. Na rynku istniejemy od początku 2013 roku.

Wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów, wprowadzamy sukcesywnie do oferty rozwiązania nie tylko dla przemysłu ale również dla małych i średnich firm w wersjach ekonomicznych.

Ponadto nasi inżynierowe nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami technicznymi przy użyciu oświetlenia LED wszędzie tam gdzie do tej pory było stosowne sporadycznie z względu na ewolucyjny rozwój technologi LED i ogólnej świadomości publicznej na temat korzyści, bezpieczeństwa i automatyki jaka dają nam rozwiązania oparte na nowych technologiach.

Obecnie nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniami sterowania oświetleniem przemysłowym (automatycznym/półautomatycznym/dostosowawczym/inteligentnym) w tym przy wykorzystaniu kontrolerów Helvar/Kandela jak i pomniejszymi rozwiązaniami  IoT.

Zgodnie z doktryną naszej firmy dotyczącej poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań popularyzujących technologie LED jako czynnik mający wpływ na światową gospodarkę zasobami energetycznymi, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów naszych kontrahentów, wdrożyliśmy nasze prace nad produktami których grupą docelową jest również przemysł spożywczy oraz medyczny.

NowaLed ILL to polski producent opraw LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Oławie k.Wrocławia, gdzie stabilne zatrudnienie znaleźli wykwalifikowani inżynierowie, projektanci i doradcy. W lutym 2013 roku, od samego początku działalności, postawiono na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami będą charakteryzować się najdłuższą żywotnością i niską awaryjnością. Nasza oferta obejmuje lampy przemysłowe LED, a także oświetlenie uliczne LED.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Oławie w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie przewidywalności pracy produkowanych opraw, oraz niezrównanej jakości, którą charakteryzują się zarówno nasze lampy uliczne, jak przemysłowe. Rozwój firmy jak i rozpoznawalność marki NowaLed ILL opieramy na ciągłych inwestycjach w wykwalifikowaną kadrę pracowników, rozwój parku maszynowego, badania nad nowymi rozwiązaniami oraz współpracę z jednostkami naukowymi i badawczymi. Wierzmy, że tylko ciągły rozwój i stałe udoskonalanie naszych produktów pozwoli nam na utrzymanie pozycji lidera w produkcji inteligentnych i najefektywniejszych opraw LED dedykowanych do przemysłu.

Polski producent opraw LED, którego charakteryzuje najwyższa jakość i kompleksowe rozwiązania.

Dbając o fundusze naszych klientów, stale dążymy do poprawy efektywności energetycznej oferowanych rozwiązań stawiając przede wszystkim na najnowsze technologie i związane z nimi wymierne korzyści. Oświetlenie przemysłowe LED to dziedzina, w której jesteśmy liderem na rynku we wdrażaniu prostych i zaawansowanych inteligentnych systemów sterujących oświetleniem w standardzie DALI opartych o cyfrowe czujniki natężenia oświetlenia i ruchu. Posiadamy własny dział ds. Systemów Sterowania Oświetleniem, który odpowiada za najwyższy poziom techniczny, merytoryczny oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy oferowanego rozwiązania.

Łącząc doświadczenie w projektowaniu i produkcji opraw przemysłowych LED z oczekiwaniami biznesowymi i użytkowymi naszych klientów, oferujemy szeroki zakres wsparcia na każdym etapie kontaktu oraz późniejszej realizacji inwestycji. NowaLed ILL to polski producent, który gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną dostarczanych informacji oraz techniczną i handlową świadczonych usług z zakresu przygotowania projektu na podstawie którego powstanie oświetlenie, pozyskiwania funduszy na zakup opraw, czy kompleksowego montażu opraw i inteligentnych systemów sterujących. Na każdym etapie współpracy od przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu nasze lampy uliczne i przemysłowe LED oraz wszystkie usługi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wykonany dla Twojej firmy lampy uliczne LED. Producent NowaLed ILL to kolektyw specjalistów!

Wszystko, czego się dotykamy, traktowane jest z niezwykłą dbałością. W przeciwnym wypadku nie moglibyśmy szczycić się zaufaniem naszych Klientów. Od naszych początków, które sięgają 2013 roku, dokonaliśmy setek inwestycji przemysłowych. Wiele z nich z uwzględniały najnowocześniejsze rozwiązania sterowania, czyli innowatorski system DALI, który dodatkowo wprowadza istotne pozytywy w oświetlenie uliczne LED. Producent NowaLed ILL stawia na innowacyjność i najwyższą jakość. Zależy nam na tym, aby podążać z duchem czasu. Zamówione u nas lampy przemysłowe LED okraszone będą szerokim wsparciem merytorycznym oraz technicznym. Zapewniamy kompleksowy montaż. Ledowe oświetlenie uliczne jest coraz częściej spotykane. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ technologia tego rodzaju zapewnia wiele istotnych korzyści. To wszystko sprawia, że światło LED doskonale sprawdza się nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale stanowi ważny punkt w naszym życiu zewnętrznym. Warto zadbać więc o to, aby takie instalacje zostały wykonane przez prawdziwych fachowców w branży. Producent NowaLed ILL jest kimś takim. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Nasza firma to polski producent opraw LED. Od 2013 roku dbamy o jakościowy dostęp do światła

Mamy wiele powodów, aby uważać, że światło w warunkach pracy jest niezwykle istotne. Poza oczywistymi argumentami warto wspomnieć, że jakościowe oświetlenie wpływa na czas reakcji pracowników, a także ich zdrowie. Ledowa, a więc biała i przejrzysta wiązka świetlna, jest oczywiście akceptowana przez ludzkie oczy. Dobrze oświetlona przestrzeń, to bezpieczna przestrzeń. NowaLed ILL to producent, który zaopatrzy każde miasto w lampy uliczne LED. Dbamy o wszystkich. Realizujemy zlecenia dla dużych, średnich oraz małych firm. Nie zapominamy o nikim i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb. Nasz profesjonalizm zaświadczają liczne certyfikaty, a także stosowanie kompleksowych rozwiązań. Ponad 8 lat doświadczenia pozwoliło nam na wypracowanie własnych sposobów na zapewnienie obsługi najwyższych lotów. Warto wspomnieć o tym, że wszystko od a do z wykonywane jest w obrębie naszej firmy. Jesteśmy w pełni autonomiczni i zajmujemy się zarówno produkcją elementów, ich składaniem, oraz montażem. To wszystko istotnie wpływa na szybkość realizowania zamówień. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto zainteresować się technologią ledową?

Oświetlenie LED niesie za sobą wiele korzyści. Wymienić można wysoką energooszczędność. To istotnie przekłada się nie tylko na zasobność portfela, lecz także na środowisko, w którym wszyscy żyjemy. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że ledy cechują się długą żywotnością, a sam charakter światła odpowiada ludzkiemu oku.

Czy firma NowaLed ILL, czyli producent opraw LED, jest godna zaufania?

Z całą pewnością! Specjalizujemy się w modernizacji miejsc pracy i przestrzeni publicznych. Nasza historia sięga 2013, a liczba zleceń, które wykonaliśmy, jest ogromna. Zdobyliśmy tym samym uznanie wielu naszych Klientów, z czego jesteśmy niezwykle dumni. W naszym asortymencie można zobaczyć nie tylko najlepsze produkty oświetleniowe do hal czy magazynów, ale także lampy, które rozświetlają parki i ulice.

Gdzie znajdę lampy uliczne LED? Który polski producent to zapewnia?

W naszym asortymencie z całą pewnością znajdziesz nadzwyczaj jakościowe lampy przemysłowe LED. Jesteśmy firmą, która jest w pełni autonomiczna. Wszystko produkujemy u siebie w domu, czyli w Polsce, a konkretnie w Oławie pod Wrocławiem. To nasze własne projekty, które są tworzone przez najlepszych fachowców w NowaLed ILL. Koniecznie skontaktuj się z naszymi fachowcami. Z chęcią odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.