Lampy przemysłowe LED doskonale odpowiadają na wymagania, jakie stawiane są organizacji i wyposażeniu stanowisk pracy. Jednak zadbanie o spełnienie tych wszystkich wymogów to nie jedyna troska użytkowników obiektów przemysłowych. Nie mniej ważna jest bowiem ekonomia. Jest to jeden (bo nie jedyny!) z aspektów, w których oświetlenie przemysłowe LED wprost nie ma sobie równych. Nieco wyższa cena zakupu zwraca się wielokrotnie dzięki dużo niższemu zapotrzebowaniu na energię. Obniżeniu wydatków na nią towarzyszy mniej zadań związanych z konserwacją, jako że przemysłowe oświetlenie LED charakteryzują się dużo większą żywotnością, a także niewrażliwością na warunki zewnętrzne, niż dotychczasowe rozwiązania. Zainteresowanie tym, by archaiczne systemy oświetleniowe zamienić na ledowe stale więc wzrasta. Nikt, dla kogo istotne są koszty prowadzonej działalności nie ma wątpliwości, że oświetlenie LED przemysłowe zdecydowanie warte jest swojej ceny. A to jeszcze nie wszystko.

Lampy ledowe przemysłowe to wybór warty swojej ceny

Każdy rodzaj pracy wymaga zapewnienia odpowiednich warunków, od czego zależeć będzie jej efektywność, a także poziom bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych jest właściwe oświetlenie każdego miejsca jej wykonywania. Obowiązujące w naszym kraju normy określają wartości natężenia odpowiednie dla poszczególnych rodzajów wykonywanych czynności (od montażu zgrubnego po np. mechanikę precyzyjną). Oświetlenie musi ponadto odznaczać się szeregiem innych cech, w tym właściwą barwą, ograniczonym olśnieniem, czy równomiernością w określonych polach. Oświetlenie przemysłowe LED wychodzi wszystkim tym potrzebom naprzeciw i pozwala oświetlić dany obiekt dokładnie takim światłem, jakie będzie w konkretnym miejscu najlepsze i o odpowiednim natężeniu. Technologia LED dała nam do ręki wspaniałe możliwości, jednak to, jak z nich skorzystamy, zależy także od stosujących ją fachowców. Dokładna analiza istniejących w danym zakładzie potrzeb oświetleniowych pozwala na stworzenie takiego projektu, dzięki któremu oświetlenie LED przemysłowe przyniesie jeszcze więcej oszczędności. Właściwe rozplanowanie miejsc, w których zainstalowane zostaną odpowiedniego rodzaju lampy, a także zaawansowany system wykorzystujący czujniki oświetlenia i natężenia ruchu pozwoli jeszcze obniżyć koszty utrzymania, wobec czego także i jego cena staje się atrakcyjna. Efektywność, niezawodność, bezpieczeństwo – we wszystkich tych aspektach lampy przemysłowe LED nie mają sobie równych.

Lampy przemysłowe LED – modernizacja – sterowanie oświetleniem. NowaLed ILL radzi

W NowaLed ILL przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasza działalność odznaczała się metodami pracy godnymi nowoczesności. Staramy się iść z duchem czasu oraz pomagać innym przedsiębiorstwom dokonywać modernizacji. To istotne, ponieważ wiele starych typów oświetleń jest zwyczajnie nieopłacalnych. Sterowanie oświetleniem (DALI) pozwala na kontrolowanie nawet pojedynczych źródeł światła, a także całkowitą dowolność w ich grupowaniu. Co to powoduje? Wymienić można dostęp do raportów o awariach, możliwość przeprogramowania systemu oświetlenia bez implementacji zmian w instalacji elektrycznej, ciągły rozwój systemu czy też inteligentną i w pełni autonomiczną jego pracę. To tylko kilka z zalet. Co jest jednak najbardziej interesujące dla wszystkich? Ta technologia pozwala obniżyć zużycie energii o około 40%. To sprawia, że lampy ledowe przemysłowe mogą być jeszcze atrakcyjniejsze. Po przeprowadzeniu modernizacji oświetlenia zawsze można liczyć na zwrot z inwestycji. Warto wiedzieć, że lampy przemysłowe LED okraszone dodatkowo systemem sterowania gwarantuje także wyższe oszczędności w perspektywie kilku lat.

Nasze lampy przemysłowe LED są najlepszym możliwym wyborem. Postaw na polski standard!

Nie da się ukryć, że oświetlenie przestrzeni hal czy magazynów jest sprawą wielkiej wagi. Ciemne, zaniedbane alejki i ścieżki komunikacyjne to prośba o przykry w skutkach wypadek. Jak wszyscy wiemy; bezpieczeństwo jest absolutnie priorytetowe. Dlatego też przemysłowe oświetlenie LED jest rzeczą, o której warto, a nawet powinno się pomyśleć. Wynika to z tego, że ten rodzaj lamp jest najbardziej efektywny energetycznie. Co to oznacza? Coś bardzo istotnego – lampy przemysłowe LED charakteryzują się niskim zużyciem prądu w stosunku do oferowanej w zamian jakości światła oraz jego natężenia. To zresztą tylko kropla w oceanie zalet. Warto pamiętać o energooszczędności, czyli absolutnie priorytetowym aspekcie (szczególnie w obecnej rzeczywistości). Biała, całkowicie przejrzysta wiązka światła, którą oświetlenie przemysłowe LED oferuje, jest arcyskuteczna w walce z ciemnością. Ważne jest także to, że takie światło jest całkowicie przyjazne człowiekowi. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami. Z przyjemnością odpowiedzą oni na wszelkie pytania, pomagając w doborze najlepszych środków.

Czy lampy ledowe przemysłowe są na pewno korzystne finansowo?

Tak, gwarantujemy. To najlepszy sposób oświetlenia, który nie generuje kosmicznych wydatków. Warto pamiętać, że zaimplementowanie naszych produktów zwraca się w kosztach po kilku latach. To niezwykle istotne, przecież oświetlenie jest bardzo ważne, co sprawia, że dobrze jest zadbać o najbardziej atrakcyjne metody na jego uzyskanie – a w tym także budżetowe.

Czy firma NowaLed ILL jest godna zaufania?

Możemy tylko powiedzieć, że cieszymy się znacznym doświadczeniem w realizowaniu naszych usług i produkcji systemów oświetleniowych. Jesteśmy polską firmą z siedzibą zlokalizowaną w okolicach Wrocławia, a nasza historia sięga początków 2013 roku. Zrealizowaliśmy już wiele zamówień, zdobywając uznanie wielu Klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Czy możecie podać przykłady swoich realizacji?

Oczywiście. Od 2013 roku zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji przemysłowych. Wymienić można zlecenia od takich firm, jak Husqvarna, Wiśniowski czy ZNTK „Mińsk Mazowiecki”. Szczycimy się cennym doświadczeniem, ponieważ pomaga nam ono realizować swoje produkty z uwzględnieniem wszelkich potrzeb naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!