Produkcja dowolnych wyrobów wymaga zapewnienia określonych warunków. Jednym z nich jest właściwe oświetlenie wnętrza zakładu, w sposób zgodny z obowiązującymi normami wskazującymi natężenie światła, jakiego wymagają poszczególne wykonywane czynności. Oświetlenie LED hali produkcyjnej jest rozwiązaniem stosowanym coraz częściej, w najróżniejszych gałęziach przemysłu i innej wytwórczości. Wszystko za sprawą niepodważalnych zalet, jakimi charakteryzują się lampy LED na hale. Najbardziej oczywistą jest bardzo niskie w porównaniu do dotychczasowych rodzajów oświetlenia zużycie energii elektrycznej. Inwestycja w lampy LED do hali zwraca się więc bardzo szybko i pozwala następnie zredukować koszty prowadzenia działalności produkcyjnej . Kolejną wielką ich zaletą jest to, że oświetlenie hal produkcyjnych LED jest wysoce niezawodne, pozwala więc unikać dodatkowych wydatków związanych z konserwacją, a także kłopotów związanych z pracami prowadzonymi pod dachem hali.

Niezawodne oświetlenie hali produkcyjnych LED staje się standardem

Warunki, w jakich będzie odbywała się produkcja bezpośrednio wpływają na efektywność pracy i jakość końcowego wyrobu. Zwłaszcza tam, gdzie poszczególne procesy wymagają nadzoru bądź bezpośredniej pracy ludzkiej, niezwykle ważne jest prawidłowe doświetlenie miejsc, w których się odbywają. Nawet najlepszy fachowiec w pełni wykorzysta swoje wysokie kompetencje dopiero wówczas, gdy umożliwi mu to sposób, w jaki przygotowano jego stanowisko. Oświetlenie LED hali produkcyjnej jest najlepszym wyborem, na jaki pozwala współczesna technika. Nie tylko dlatego, że pozwala zapewnić wyjątkowo dobre światło. Za tym, by wybrać lampy LED do hal przemawia przede wszystkim ekonomia. Jest to rozwiązanie, za pomocą którego jednocześnie obniżamy koszty i poprawiamy warunki pracy .

Wybierając i instalując jakiekolwiek urządzenia i wyposażenie zawsze należy patrzeć jak najdalej w przyszłość. Organizacja przestrzeni na hali podporządkowana realizowanym tam procesom technologicznym często jest niezmienna. Awaria oświetlenia w danym miejscu nierzadko niesie więc ze sobą konieczność ich przerwania do momentu jej usunięcia. Wysoka żywotność i niezawodność, jaka charakteryzuje oświetlenie hali produkcyjnej LED powoduje, że jest to jeden ze sposobów na to, by uniknąć przestojów w pracy i konieczności ponoszenia kosztów częstszego serwisowania oświetlenia. Archaiczne oświetlenie metahalogenkowe czy sodowe zużywało się już od samego włączania i wyłączania. Lampy LED na hale i od takich problemów są wolne.

Oświetlenie LED hali produkcyjnej to nie tylko ergonomia, ale także dbałość o zdrowie

Konstrukcje zaprojektowane przez naszych specjalistów charakteryzują się niezwykłą solidnością oraz fenomenalną żywotnością. Mariaż tych i wielu innych cech jest niezwykle istotny, ponieważ pozwala na cieszenie się długą i nieobciążającą budżet eksploatacją. Jednakże nawet najlepsze właściwości nie byłyby tak warte uwagi, gdyby mimo wszystko stanowiły obciążenie dla czynnika ludzkiego. Wszakże ciągle nie tylko roboty pracują na halach i magazynach. Biała, całkowicie przejrzysta wiązka światła, jaką zapewniają lampy LED na hale, jest całkowicie przyjazna dla ludzi. Ponadto nie trzeba odwoływać się do badań naukowych, aby bezsprzecznie stwierdzić, że dostęp do jakościowego światła wpływa na czas reakcji. To niezwykle istotne, aby zachować maksymalne bezpieczeństwo na ścieżkach komunikacyjnych magazynów, gdzie człowiek może się mijać z przeróżnymi pojazdami. Krótko mówiąc, jak wszyscy wiemy, odpowiednie oświetlenie hal produkcyjnych LED jest niezwykle istotne. Dlatego warto zadbać o wzrok pracowników razem z nami – z firmą NowaLed ILL.

NowaLed ILL, czyli doświadczony producent. U nas znajdziesz oświetlenie LED hali produkcyjnej!

Siedziba naszej firmy znajduje się w Oławie nieopodal Wrocławia. Stanowimy polskie przedsiębiorstwo, któremu zależy na budowaniu odpowiedniej renomy. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dotychczasowych dokonań. Od 2013 roku wykonaliśmy setki inwestycji przemysłowych. Modernizowaliśmy wiele miejsc pracy, wymienić możemy choćby Husqvarne, Saint-Gobain czy ZNTK „Mińsk Mazowiecki”. Warto wiedzieć, że nie obsługujemy jedynie największych firm. Zwracamy uwagę na potrzeby małych i średnich firm. Jest to możliwe dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie dla każdego. Nie spoczywamy na laurach. Centrum naszych dążeń stanowi nieustanna chęć rozwoju. Bez przerwy udoskonalamy naszą działalność, mając na uwadze najwyższe dobro naszych Klientów. Implementujemy oświetlenie hali produkcyjnej LED dodatkowo wyposażone w sterującą automatykę. Tak zwany system DALI wspomaga redukcję kosztów o nadprogramowe 40% oraz ułatwia sterowanie. Nie czekaj, wyposaż swoje miejsce pracy w lampy LED do hali o najwyższej jakości. Z nami jest to możliwe. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

Czy modernizacja oświetlenia będzie w ogóle opłacalna?

Oczywiście. Jeśli dane przedsiębiorstwo wykorzystuje stare systemy oświetlenia, warto zadbać o unowocześnienie źródła światła. Dlaczego? Cóż, modernizacja jest w stanie oszczędzić nawet 70% kwoty sukcesywnie wydawanej na energię elektryczną. Oświetlenie LED hali produkcyjnej od nas jest w stanie zdziałać cuda.

Lampy LED na hale – jakie korzyści z nich wynikają?

Poza znaczącą redukcją kosztów wymienić należy między innymi solidność całej struktury, łatwość instalacji, wspaniałą kulturę pracy oraz energooszczędność. Ostatni czynnik jest niezwykle istotny nie tylko z perspektywy zachowania funduszy, lecz także ze względu na środowisko, w którym żyjemy.

Jaki jest zakres działalności Waszej firmy?

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkowaniem oświetlenia ledowego dostosowanego zarówno do wnętrz, jak i do przestrzeni otwartych. Jesteśmy polskim producentem i działamy od 2013 roku. Jesteśmy skoncentrowani na jednej dziedzinie, co pozwala nam na rozwój w niezwykłym tempie. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej dbać o dobro naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!