Zapewnienie właściwego oświetlenia w obiektach użytkowych, przede wszystkim tych, w których prowadzona jest działalność produkcyjna, należy do najważniejszych zadań związanych z utrzymaniem obiektu i zadbaniem o warunki pracy. Jego jakość bezpośrednio wpływa na komfort, a także bezpieczeństwo. Obowiązujące w naszym kraju normy określają więc jakimi parametrami powinno charakteryzować się oświetlenie przeznaczone do pracy w miejscach, w których wykonuje się poszczególne rodzaje czynności. Sprostanie tym wymogom wiązało się dotąd z poważnymi kosztami pochłanianymi przez dotychczas stosowane lampy przemysłowe. Udoskonalenie i upowszechnienie technologii LED daje możliwość zmiany tego stanu rzeczy. Przemysłowe oprawy oświetleniowe LED produkowane przez NowaLed ILL to najlepszy sposób na skorzystanie z możliwości, jakie dają współczesne technologie przemysłowe. Każda oprawa przemysłowa, jaką oferujemy to rezultat prac projektowych najwyższej klasy fachowców, a jej cena odpowiada jakości.

Zastosowanie nowoczesnego oświetlenie LED po prostu się opłaca

Najważniejszą z zalet, jaką charakteryzują się oprawy oświetleniowe LED, jest oczywiście dużo mniejszy pobór energii, który w dłuższej perspektywie pozwala zaoszczędzić poważne środki finansowe. W rezultacie, choć cena pojedynczej lampy jest nieco wyższa i inwestycja w tego rodzaju oprawy przemysłowe nie należy do najtańszych, zwraca się bardzo szybko. Na tym jednak ich mocne strony się nie kończą.

Dużą swobodę w sposobie zastosowania tego rodzaju rozwiązania związana jest z ich bardzo solidną strukturą, pozbawioną wrażliwych na wstrząsy elementów szklanych czy żarników, a także umiarkowanymi wymiarami i niską wagą. Dzięki temu łatwiejsza jest zarówno ich instalacja, jak i ewentualne prace serwisowe. Te jednak w ogóle nie będą potrzebne bardzo długo, dzięki bardzo niskiej awaryjności i niesłychanie długiej w porównaniu do innych rozwiązań żywotności. Przemysłowe lampy LED charakteryzują się ponadto szerokim zakresem temperatury pracy.

Wielkie znaczenie dla komfortu i ekonomii ma też fakt błyskawicznego czasu rozruchu, dzięki czemu diody natychmiast osiągają pełną moc. Oprawa przemysłowa LED zapewnia także dużo wyższe bezpieczeństwo, niż inne rozwiązania oświetleniowe. Charakteryzuje się bowiem niższym napięciem zasilania. Nie ma też w niej silnie trującej rtęci, jaka jest obecna w archaicznych świetlówkach, podatnych w dodatku na stłuczenie.

Pełne zadowolenie i efektywność oświetlenia zależy także od doskonałości całego projektu – i tutaj służymy fachowymi usługami.

Zadbaj o najbardziej jakościowe oprawy LED. Polski producent Cię w nie zaopatrzy!

Jedną z najważniejszych zalet oprawy LED jest wysoka energooszczędność. To sposób na intensywne oświetlenie przy w zasadzie maksymalnej oszczędności finansowej. Żywotność żarówek ledowych również wprawia w zadumę; mówi się bowiem o 50 razy dłuższych wynikach w porównaniu do tradycyjnych żarówek żarowych. Oprawy oświetleniowe LED to nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka, wszakże umożliwiają szczególne sposoby aranżacji, które nie byłyby możliwe w innych rodzajach doświetleń. Nie sposób nie wspomnieć o eksploatacji, a mianowicie o jej aspektach bezpieczeństwa. Dlaczego? Przemysłowe oprawy LED nie wykorzystują aż tak dużego napięcia, co sprawia, że surowy kontakt z nimi nie niesie ogromnego ryzyka przy innych rozwiązaniach. Trwałość i temperatura pracy to parametr o równie istotnej wadze jak wszystkie wyżej wymienione. To wszystko sprawia, że przemysłowe lampy LED są najczęściej wybieranym typem, nomen omen, oświetlania pomieszczeń. Dlatego też jesteśmy przekonani, że oprawa przemysłowa LED będzie najlepszym rozwiązaniem w praktycznie każdej sytuacji.

Oprawy LED od firmy NowaLed to gwarancja wysokiej wydajności i certyfikowanych produktów

Jesteśmy całkowicie polską firmą, która produkuje oprawy oświetleniowe LED już od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Oławie pod Wrocławiem. Nie tylko produkujemy oprawy przemysłowe LED, ale także testujemy i pakujemy je u siebie. Dla wszystkich ważnym elementem jest również cena. Dbamy o to, aby była atrakcyjna. W przeciwnym wypadku trudno jest mówić o najwyższej jakości usług, a ta jest w centrum naszych zainteresowań od początku. Przez tyle lat zdobyliśmy niezwykle cenne doświadczenie, które pomaga nam pracować, tak aby nasi Klienci byli ze wszech miar zadowoleni. Nasze przemysłowe oprawy LED są projektowane już u nas, co również znacząco wpływa na szybkość realizacji zamówień. W NowaLed ILL oszczędza się nie tylko fundusze, ale także czas. Nie przestajemy się rozwijać i dbać o modernizację naszych usług oraz produktów. Co istotne, nie troszczymy się tylko o największych Klientów. Podchodzimy z najwyższą czcią do wszystkich naszych zleceniodawców. Małe i średnie firmy również znajdują się w orbicie naszych zainteresowań! Nie czekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś. Sprawdź naszą szeroką ofertę i zadbaj o najbardziej jakościowe oświetlenie swoich pomieszczeń z nami.

Moje przedsiębiorstwo wykorzystuje przestarzałe oświetlenie. Czy modernizacja jest opłacalna?

Z całą pewnością tak. Taki sąd wynika z faktu, że modernizacja oświetlenia jest w stanie oszczędzić nawet 70% środków wydawanych dotychczasowo na energię elektryczną. Nowoczesne przemysłowe oprawy LED od NowaLed ILL potrafią zdziałać cuda w tej materii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Jakie są zalety oprawy LED w pigułce?

Warto zacząć od tego, co interesuje każdego. To przede wszystkim korzystna cena. Przejawia się ona nie tylko podczas transakcji, ale również w trakcie eksploatacji. Poza tym należy wymienić solidność struktury, jaką cieszą się oprawy oświetleniowe LED, łatwość w instalacji, energooszczędność i świetną kulturę pracy.

Czym dokładnie zajmuje się firma NowaLed

Wykonujemy przede wszystkim oprawy LED. Jesteśmy polskim producentem i istniejemy na rynku od 2013 roku. Dbamy o rozwój świetlny nie tylko wielkich przedsiębiorstw, ale także małych i średnich firm. Nasze produkty znajdą zastosowanie w obiektach produkcyjnych i magazynowych. Obecnie pracujemy nad aspektami sterowania oświetleniem przemysłowym, szukając najnowocześniejszych rozwiązań w tej materii.