Oprawy uliczne LED coraz częściej stosowane są są jako oświetlenie uliczne. LED to technologia, której doskonałość przewyższa wszystkie inne dostępne do tej pory. Przede wszystkim pozwala na znaczne obniżenie kosztów pochłanianych przez oświetlenie drogowe, które w budżecie każdego miasta stanowi jedno z większych obciążeń. Ledowe oświetlenie uliczne to zatem ogromne zyski dla użytkownika. Nie jest to jednak jedynie rezultat niższego poboru energii, ale także bardzo długiej żywotności i wysokiej niezawodności, jaka charakteryzuje lampy uliczne LED, wobec czego ich ceny tym bardziej okazują się atrakcyjne. Cena każdej lampy to bowiem koszt znacznych oszczędności, jakie wiążą się również z brakiem konieczności częstych wymian. Oświetlenie uliczne LED jest więc obecnie jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Dobrze przy tym wybierać takie oprawy ledowe, które charakteryzuje wysoka jakość – to pozwoli w pełni cieszyć się doskonałością tej technologii i bezpieczeństwem ulic. Warto sprawdzić ich cennik.

Uliczne oświetlenie LED to oszczędność, niezawodność i bezpieczeństwo

Niedoskonałość źródeł światła dotychczas wykorzystywanych przez lampy uliczne staje się oczywista zaraz po zmierzchu. W wielu miejscach, gdzie stoją jeszcze archaiczne lampy sprzed lat, uzyskiwany dzięki nim efekt można określić jako półmrok. Jakby tego było mało, ich utrzymanie wiąże się z ponoszeniem poważnych kosztów, zarówno przez pochłanianą przez nie energię, jak i częste czynności serwisowe. Oprawy uliczne LED skutecznie rozwiązują oba problemy. Ich ceny nie są wygórowane, jeśli weźmiemy pod uwagę ich niezawodność i długą żywotność. Przede wszystkim jednak, oświetlenie drogowe LED znacząco podnosi bezpieczeństwo miejsc, w których zostało zastosowane. Światło emitowane przez lampy uliczne LED jest dużo bardziej naturalne i przyjazne dla ludzkiego oka niż to, do którego przyzwyczaiły nas stare lampy sodowe, lepiej także oddaje kolory. Ledowe oświetlenie uliczne pozwala więc zobaczyć dużo więcej i wcześniej, co pozwala na uniknięcie kolizji i wielu innych zagrożeń, jakie znamy z naszych ulic. Oprawy ledowe, dzięki doskonałemu światłu podnoszą też jakość nagrań uzyskiwanych przez systemy monitoringu . Wszystko to powoduje, że uliczne oświetlenie LED stosowane jest coraz częściej, tym bardziej, że cena lamp tego rodzaju zwraca się w krótkim czasie. Wystarczy jednak przeanalizować cennik by przekonać się, że inwestycja tego rodzaju stanowi już mniejszy wydatek niż przed laty. LED to technologia, która pozwala podnosić bezpieczeństwo, a jednocześnie ograniczyć koszty.

Z czego składa się nasze oświetlenie uliczne LED? Vademecum wiedzy

Nasze oprawy uliczne LED projektowane są z uwzględnieniem najnowocześniejszych tworzyw i technologii. Tylko takie podejście zapewnia najlepsze rezultaty, na których nam niezwykle zależy. Oprawy uliczne LED skonstruowane są z aluminiowej obudowy i bezbarwnej szyby ze szkła hartowanego. To szczelna i odporna na uderzenia konstrukcja. Wiemy, jak istotne są warunki atmosferyczne i jak bardzo wpływają na żywotność, tak więc wyposażyliśmy nasze uliczne oświetlenie LED w komorę wentylacji. To pozwala skutecznie usunąć wilgoć. Diody, które wypełniają nasze lampy uliczne LED, to technologia o nazwie Edison 2835. To niezwykły gwarant jakości. Dowodzi jej na przykład fakt, że po 10 000 godzinach spadek natężenia światła wyniósł zaledwie niewiele ponad 2%. Samą żywotność zaś oblicza się na ponad 100 000 godzin. Układ optyczny zawiera moduły o 16 soczewkach. Tak zaawansowana i przemyślana konstrukcja jest gwarancją najwyższej jakości, a skoro już w tym wątku jesteśmy, to NowaLed ILL udziela jej na okres pięciu lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skontaktowania się z naszymi specjalistami!

NowaLed ILL, czyli polska firma, która zadba o oświetlenie uliczne LED na ulicach Twojego miasta!

Ledowe oświetlenie uliczne jest coraz częściej spotykane w wielu miejscach. Nic dziwnego, ponieważ w świetle wymienianych wcześniej informacji, zapewnia ono wiele istotnych zalet. Warto jednak zadbać o to, aby te cenne instalacje zostały wykonane przez specjalistów w branży. Nasza firma, czyli NowaLed ILL, jest kimś takim. Od lat dbamy o to, aby oświetlenie drogowe LED było jak najwyższej jakości. Wychodzimy z założenia, że dostęp do światła jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb, dlatego też przykładamy wagę do tego, aby nasze usługi były wykonywane nadzwyczaj dbale. Od już ponad 8 lat naszej działalności wykonaliśmy wiele zleceń, których uliczne oświetlenie LED było również istotną składową. Dlaczego cieszymy się zaufaniem wielu? Ponieważ dostosowujemy asortyment również dla małych i średnich firm, posiadamy liczne certyfikaty jakości, a także prowadzimy politykę jakości. To wszystko sprawia, że oświetlenie uliczne LED spełnia wszelkie standardy, a ceny nie są przy tym absurdalne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już teraz.

Czy lampy uliczne LED to w tej chwili najnowocześniejsze rozwiązanie?

Jesteśmy przekonani, że to najlepszy pomysł. W przeciwnym wypadku nie obserwowalibyśmy wzrostu popularności ich użycia. Skutecznie walczą z mrokiem, a ponadto cechują się nadzwyczajną energooszczędnością. Ich renomę buduje także fakt, że czynności serwisowe wykonywane są bardzo rzadko, a sam charakter światła bardzo odpowiada ludzkiemu oku.

Co jeszcze wchodzi w zakres waszej działalności?

Oświetlenie uliczne LED nie jest jedynym punktem, w którym działamy. Od lat dbamy o zaopatrywanie małych, średnich i dużych firm w niezwykle korzystne dla nich oprawy przemysłowe. Zapewnienie właściwego oświetlenia jest dla nas priorytetowe. To ognisko naszych zainteresowań, w którym się realizujemy i wytworzyliśmy już pewną renomę. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze produkty i usługi charakteryzuje ponadto przyjazny dla kieszeni cennik!

Czy firma NowaLed jest producentem oferowanych tutaj rozwiązań?

Tak. Samodzielnie wykonujemy te produkty. To nasze własne projekty, które są tworzone przez najlepszych fachowców w NowaLed ILL. Do naszej działalności podchodzimy z ogromną uwagą. Jesteśmy polską firmą z siedzibą niedaleko Wrocławia. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.