Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Sterowanie oświetleniem w przemyśle – nowy wymiar zarządzania halami magazynowymi

Sterowanie oświetleniem w przemyśle – nowy wymiar zarządzania halami magazynowymi

Z roku na rok procesy produkcyjne stają się coraz bardziej zaawansowane. Nowoczesne projekty oświetleń powierzchni przemysłowych uwzględniają szeroki zakres zadań wzrokowych pracowników; twórcy uwzględniają dostosowanie jakości oświetlenia do stopnia trudności wykonywanej pracy. Komfort widzenia i wydolność wzrokowa są bardzo istotnymi kryteriami w projektowaniu oświetlenia. Nowoczesne rozwiązania sięgają dalej – redukują koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oświetlenia. W NowaLed pomagamy właścicielom przedsiębiorstw przemysłowych usprawniać ich hale o wysokiej klasy oświetlenie sterowane systemem DALI 2. Umożliwia on kontrolę nad pracą nawet pojedynczych źródeł światła oraz całkowitą dowolność w ich grupowaniu. Jako polski producent przemysłowego oświetlenia LED, obraliśmy sobie za zadanie wspierać firmy, dla których liczy się jakość. Kładziemy nacisk na najwyższą skuteczność – właśnie dlatego wyposażamy nowoczesne firmy w system sterowania oświetleniem DALI 2.

Przekonaj się, co Twoja firma zyska dzięki wdrożeniu systemu DALI 2

Oświetlenie przemysłowe LED sterowane przez system DALI 2 to niezaprzeczalna korzyść dla portfela każdego przedsiębiorcy. Za największą korzyść instalacji tego innowacyjnego rozwiązania uznaje się dodatkowe obniżenie zużycia energii elektrycznej o około 40% w stosunku do uzyskanych wartości bez zastosowanej automatyki sterującej. DALI 2 to doskonałe rozwiązanie do każdego obiektu, niezależnie od jego wielkości; dzięki możliwości tworzenia zaawansowanych scen świetlnych, system nadaje się do zastosowania nawet w obiektach wysoce zaawansowanych architektonicznie. Dodatkowo protokół DALI 2 wyróżnia się dużą odpornością na zakłócenia, co umożliwia jego znacznie szybsze, sprawniejsze i mniej awaryjne działanie, pozwalając na sprawną konfigurację oświetlenia w dowolnym czasie. Ten inteligentny system sterowania oświetleniem jest prosty w rozbudowie i przebudowie w szybkim czasie – w przypadku zmiany wystroju siedziby przedsiębiorstwa, nie będzie konieczna całkowita modernizacja oświetlenia. Co ze sterowaniem? O nie nie musisz się martwić! DALI 2 umożliwia sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie; nie musisz znajdować się w danym obiekcie by włączać i wyłączać światło, a także ustawiać jego natężenie. Decydując się na zainstalowanie systemu sterowania oświetleniem, otrzymujesz dostęp do infrastruktury oświetleniowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej bądź komputera. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa oświetlenie w halach przemysłowych; nasi doświadczeni inżynierowie służą pomocą w zaprojektowaniu i zrealizowaniu wysoce zoptymalizowanego oświetlenia Twojego przedsiębiorstwa.

Oświetlenie przemysłowe LED sterowane dzięki DALI 2 to przede wszystkim bezpieczeństwo

Inteligentne sterowanie oświetleniem z użyciem opisywanego przez nas systemu DALI 2 związane jest z szeregiem korzyści – każda kolejna zaleta często wynika z poprzedniej. Komfortowa, a przede wszystkim bezpieczniejsza praca w hali przemysłowej, magazynie czy dużym zakładzie produkcyjnym zwiększa produktywność, a co za tym idzie również zysk przedsiębiorstwa. Zdalnie sterowane oświetlenie przemysłowe LED to przyszłość, która stała się rzeczywistością wielu firm – nie pozwól, by Twój biznes został w tyle. Skontaktuj się ze specjalistami z NowaLed ILL, by kompleksowo omówić szczegóły oraz zdecydować się na projekt, który zmieni dotychczasowe funkcjonowanie Twojej firmy na lepsze.

Katalog produktów