Polityka Jakości

Jesteśmy liczącym się na rynku lokalnym jak i polskim, producentem opraw LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszej działalności oraz bezustannym inwestycjom w zakresie rozwoju infrastruktury oraz unowocześniania parku maszynowego odnotowujemy bardzo dynamiczny rozwój.

Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników oraz współpracowników pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień Klientów, w sposób zapewniający im najwyższą jakość wyrobów. Wszystkie działania realizujemy zawsze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i pełnego zaangażowania.

Z ustalonej przez nas strategii wynikają cele i zadania dla wszystkich pracowników Firmy. Cele strategiczne, które są ich podstawą, związane są przede wszystkim z budową wizerunku godnego zaufania i rzetelnego partnera i są to:

  • ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości oferowanych przez nas wyrobów,
    doskonalenie i optymalizacja realizowanych procesów oraz współpracy z naszymi partnerami handlowymi i dostawcami w celu zapewnienia Klientowi wyrobów spełniających jego wymagania zawsze w terminie z nim ustalonym,
  • spełnianie wymagań aktualnych przepisów prawa i norm,
  • podnoszenie standardów obsługi Klientów w celu spełnienia stale rosnących oczekiwań zarówno obecnych, jak i przyszłych Klientów,
  • stałe doskonalenie funkcjonowania SZJ, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie zarządzania, a tym samym usprawnianie procesów i rozwój firmy.

Pliki do pobrania

Certyfikat ISO 9001:2015

Polityka Jakości