Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Ile energii można oszczędzić dzięki wymianie oświetlenia przemysłowego na oprawy LEDowe?

Ile energii można oszczędzić dzięki wymianie oświetlenia przemysłowego na oprawy LEDowe?

Zanim podejmie się decyzję o jakiejkolwiek inwestycji, trzeba mieć przekonanie o jej opłacalności. Przedsiębiorcy oczekują konkretów, a nie mglistych wizji, ubranych w piękne, ale puste słówka. Dlatego w NowaLed działamy w pełni otwarcie, prezentując szczegółowe dane na temat wykonanych modernizacji oświetlenia. W tym wpisie skoncentrujemy się na paru przykładach z kategorii przemysłu ciężkiego.

NowaLed ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Poznaj związane z nimi liczby!

Podejmujemy się różnorodnych wyzwań, a nasza firma działa na terenie całej Polski. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobierając oprawy świetlne adekwatnie do warunków panujących w konkretnym zakładzie. A skoro nie ma rozwiązań uniwersalnych, inżynierowie NowaLed bezustannie pracują nad kolejnymi produktami. Dzięki temu nasze oświetlenie przemysłowe LED uzyskuje tak imponujące wyniki. Zacznijmy od przykładu, którego zdjęcie posłużyło za ilustrację do niniejszego wpisu: Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Mińsku Mazowieckim. Na powierzchni 30355 m2 zastosowaliśmy 691 opraw nowej generacji, co pozwoliło zredukować zużycie energii z 1078019 do 215352 kWh. Wynikające z tego oszczędności bardzo łatwo policzyć.

Niezawodne oświetlenie przemysłowe LED zmniejszy zużycie energii nawet o ponad 80%

Bardzo dobre wyniki osiągnęliśmy również we włocławskim zakładzie Drumet Liny i Druty – zapotrzebowanie na energię spadło o bagatela 74%. Jeszcze lepiej przedstawiają się rezultaty z projektu zrealizowanego dla zakładu Zamet Industry w Piotrkowie Trybunalskim. 514 opraw oświetlenia przemysłowego LED zużywa 28000 kWh. Lampy przed modernizacją zużywały 168000 kWh. Redukcja wyniosła zatem w zaokrągleniu 83%. Podobne oszczędności możesz uzyskać również u siebie! Skontaktuj się z NowaLed i opowiedz nam o swoich potrzebach. Przeprowadzimy audyt, wykonamy niezbędne pomiary, wykonamy projekt i zaproponujemy kilka atrakcyjnych modeli sfinansowania modernizacji oświetlenia. Całość wykonamy kompleksowo, z troską o najwyższą jakość i niezawodność lamp oraz systemów sterowania.

Katalog produktów