Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Chcesz stworzyć bezpieczne środowisko pracy? Wyposaż miejsca pracy w lampy magazynowe led

Chcesz stworzyć bezpieczne środowisko pracy? Wyposaż miejsca pracy w lampy magazynowe led

Lampy magazynowe led to Twój klucz do stworzenia bezpiecznych warunków. Musisz mieć świadomość, że to właśnie oświetlenie pełni kluczową rolę w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do naturalnego światła. Oczywiście nie trzeba wyjaśniać, że to właśnie jakość oświetlenia ma znaczący wpływ na wzrok. Dodatkowo ilość światła zwiększa komfort psychiczny pracowników, a także poprawia efektywność ich pracy. Sprawdź jakie lampy magazynowe led będą dla Ciebie najlepsze.

Kieruj się ergonomią i utrzymaj bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy wskazują jak jakie kroki podjąć, aby stworzyć jak najbardziej ergonomiczne stanowisko pracy. Jednym takich aspektów jest właśnie oświetlenie! Innowacyjna technologia sprawia, że coraz popularniejszym rozwiązaniem są lampy led. Przede wszystkim jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie szczególnie w miejscach, gdzie pracownicy stale przebywają i wykonują swoje obowiązki. Dodatkowo warto wspomnieć, że proponowane lampy magazynowe led są w pełni zgodne z obowiązująca normą EN 12464 – 1. Pamiętaj, że podczas wybierania lamp magazynowych musisz zwrócić uwagę na ich odporność przed zmianami natężeń.

Lampy magazynowe led o wysokiej klasie szczelności to zakup na lata

Podczas wybierania lamp magazynowych led należy przede wszystkim zwrócić uwagę na k lasę szczelności (IP). Na rynku jest wiele możliwości do wyboru. Jednak musisz wiedzieć, że biorąc pod uwagę warunki magazynowe najbardziej zalecane są lampy magazynowe led o IP65. Oznacza to, że obudowa jest skonstruowana w taki sposób, aby chronić przed dostawaniem się pyłu lub wilgoci. Wybierając lampy z naszego sklepu NowaLed ILL zyskujesz gwarancję, że zakupiony produkt jest zgodny z obowiązującymi przepisami, a także wyróżnia się wysoką jakością wykonania. To właśnie dzięki temu będzie służył niezawodnie przez długie lata! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu oświetlenia, przez co doskonale spełniamy potrzeby wszystkich klientów. Oddaj swój magazyn w nasze ręce i zyskaj oświetlenie o najwyższym standardzie!

Katalog produktów