Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Zewnętrzne oświetlenie LED. Podpowiadamy, gdzie powinno się znaleźć!

Zewnętrzne oświetlenie LED. Podpowiadamy, gdzie powinno się znaleźć!

W zdecydowanej większości przypadków oświetlenie zewnętrzne kojarzone jest przede wszystkim z najbardziej ruchliwymi jezdniami lub drogami osiedlowymi. Tymczasem tego typu luminacja ma o wiele szersze zastosowanie. Niektóre miejsca wykorzystują produkowane przez NowaLed lampy ze względu licznych regulacji prawnych. Zobacz, gdzie powinno stosować się oświetlenie LED.

Rosnące wymagania użytkowników parków i skwerów. Dotyczą oną również oświetlenia!

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowanej przez nas branży doskonale wiemy, że nowoczesne oprawy typu LED znajdują szerokie zastosowanie nie tylko wewnątrz, ale również i na zewnątrz budynków. Szereg zalet nowoczesnej luminacji sprawia, że coraz częściej rezygnuje się z mocno przestarzałych metod oświetleniowych, do których należy zaliczyć lampy rtęciowe. W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost popularności oświetlania parków oraz skwerów. Takie miejsca dotychczas nie wykorzystywały żadnego sposobu na luminację, a dzisiaj stanowią miejsca o maksymalnie podwyższonej widoczności i równie wysokim bezpieczeństwie. Zmiany tego typu zachodzą poprzez dobrze działające samorządy czy świadomych mieszkańców.

Oświetlenie zewnętrzne LED przed budynkiem. Gwarantuj wysoki poziom bezpieczeństwa

W wielu przypadkach o obowiązku montażu opraw oświetleniowych decyduje obowiązujące na terenie Polski prawo. Według niego, każdy pracodawca musi zapewnić swojemu pracownikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Przepisy BHP regulują chociażby sposoby doświetlania najbardziej zaciemnionych miejsc. Zgadliście. To właśnie produkowane przez nas oświetlenie zewnętrzne LED gwarantuje pierwszorzędną widoczność podczas pracy wykonywanej na zewnątrz po zmroku. Dodatkowo, taka oprawa nie przemęcza wzroku, co wpływa na efektywność zatrudnianych przez Ciebie osób.

Katalog produktów