Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Zewnętrzne oświetlenie LED idealne nie tylko na jezdni. Sprawdź, gdzie jeszcze warto je wykorzystać!

Zewnętrzne oświetlenie LED idealne nie tylko na jezdni. Sprawdź, gdzie jeszcze warto je wykorzystać!

Inwestycja w ledowe oświetlenie zewnętrzne niesie za sobą bardzo dużo wymiernych korzyści. Tego typu oprawy spotykamy najczęściej przy jezdniach, jednak drogi nie są jedynym miejscem, w którym chętnie korzysta się z technologii LED. Usiądź wygodnie. Podpowiadamy, w jakich innych przypadkach nowoczesne wiązki światła mogą okazać się na wagę złota.

Nie jesteś przekonany do zewnętrznego oświetlenia LED? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie LED zewnętrzne? Przede wszystkim ze względu na fakt, że tego typu lampy są gwarancją odpowiedniej jakości światła, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko na jezdniach, ale także w miejscu prac wykonywanych na zewnątrz. Nowoczesna luminacja charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, a wysoka niezawodność i wydłużona żywotność to kolejne czynniki przemawiające za wyborem takiego oświetlenia. Ledowe oprawy dostarczają naturalne wiązki światła, które są przyjazne dla oka, a kolory emitowane przez lampę są dobrze odwzorowane.

Kwestię wysokiej jakości oświetlenia lepiej zostawić profesjonalistom

NowaLed to renomowany producent zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego oświetlenia. O sile asortymentu firmy świadczy fakt, że każdy oferowany produkt jest efektem pracy naszych własnych projektantów. Dzięki temu udało nam się osiągnąć najwyższą jakość wykonania, a to cechuje wydajne lampy zewnętrzne typu LED. Jesteśmy spokojni o to, że oprawy dostępne w NowaLed spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo nie tylko na drodze. Sprawdź, gdzie jeszcze spotkasz zewnętrzne lampy LED

Jezdnie są zdecydowanie najpopularniejszym miejscem, w którym możemy spotkać się z oświetleniem zewnętrznym typu LED. Bezpieczeństwo na drodze to absolutna podstawa, a niedostateczne źródło światła, jakie dostarczają przestarzałe lampy uliczne są zagrożeniem nie tylko dla pojazdów poruszających się drogą, ale także dla pieszych i rowerzystów. Oprawy zewnętrzne w nowoczesnej technologi LED spotkamy w tej chwili przy większości ulic w Polsce.

Według Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów BHP, instalacja lamp zewnętrznych o odpowiednim natężeniu jest także obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, którego pracownicy świadczą usługi poza wnętrzami obiektów. Tego typu oprawy świetlne spotkamy także na odkrytych parkingach lub przy budynkach korzystających z monitoringu. Żywe i naturalne światło dostarczane przez lampy LED umożliwia uzyskanie jeszcze wyższej jakości nagrań, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo wielu firm i instytucji.

Katalog produktów