Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Zewnętrzne oświetlenie a kwestia bezpieczeństwa. Oto, na jaką luminację warto się zdecydować

Zewnętrzne oświetlenie a kwestia bezpieczeństwa. Oto, na jaką luminację warto się zdecydować

Świadomy wybór odpowiedniego zewnętrznego oświetlenia nigdy nie należał do prostych zadań. Współczesny rynek otwiera przed Klientem masę nowoczesnych rozwiązań. Uwagę warto zwrócić przede wszystkim na oprawy luminacyjne typu LED. Innowacyjna dioda znajduje ogromną ilość zastosowań i charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Nie tylko dla człowieka, ale również dla środowiska. Jako doświadczeni eksperci podpowiadamy, dlaczego lampa przemysłowa LED powinna rozświetlić zewnętrzny teren Twojego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa.

O konieczności inwestowania w oświetlenie zewnętrzne LED świadczy funkcjonalność lamp

Nowoczesne lampy przemysłowe wyposażone w diody LED swoją popularność wyrobiły dzięki masowej instalacji w pomieszczeniach roboczych, takich jak ogromne hale produkcyjne czy nawet w niewiele mniejszych magazynach. Doskonała jakość emitowanego światła oraz bardzo niskie koszty codziennej eksploatacji sprawiły, że takie systemy zaczęły pojawiać się także na zewnątrz. Od kilku lat oprawy LED rozświetlają ulice i jezdnie nie tylko w dużych, ale również w małych miejscowościach. Energooszczędne słupy stanowią podstawę wyposażenia autostrad, które dzięki tego typu innowacji poprawiły poziom bezpieczeństwa po zmroku. To właśnie ten aspekt sprawia także, że oświetlenie zewnętrzne LED coraz chętniej montuje się przy różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Zwłaszcza w miejscach, gdzie konieczne jest wykonywanie obowiązków w warunkach bez odpowiedniego doświetlenia.

Innowacyjna technologia LED, czyli poprawa poziomu bezpieczeństwa człowieka i środowiska

Oferowane przez nas oprawy przemysłowe typu LED to idealny sposób na zauważalną poprawę poziomu bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy. Nowoczesne żarówki elektroluminescencyjne cechują się się emitowaniem mocnej wiązki świetlnej o charakterystycznej, jasnej barwie. Jest ona maksymalnie przyjazna dla oka człowieka, nie powoduje efektu oślepienia i bardzo dokładnie rozjaśnia nawet najbardziej ukryte zakamarki na zewnątrz budynku. Firma NowaLed dostarcza instalacje wyróżniające się również oszczędnością prądu i niskim poziomem emitowania CO2.

Inwestycja na lata. Zobacz, ile możesz oszczędzić na montażu oświetlenia zewnętrznego LED

O energooszczędności opraw elektroluminescencyjnych już wspominaliśmy. Szacuje się, że koszt utrzymania jednej żarówki typu LED w skali miesiąca nie powinien przekraczać siedmiu złotych. Dla porównania, eksploatacja świetlówki rtęciowej wymaga przygotowania sumy siedmiokrotnie większej. Należy wspomnieć również o wydłużonej żywotności nowoczesnych diod. Możliwość nieustannej pracy przez pięćdziesiąt tysięcy godzin musi robić wrażenie na każdym, kto myśli o wprowadzaniu w swoje życie wariantów oszczędnościowych. Solidność wykonania samej oprawy oraz całkowita obojętność na destrukcyjne warunki pogodowe sprawia, że lampa LED nie będzie stanowiła jednorazowego wydatku, a inwestycję na naprawdę długie lata.

Katalog produktów