Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Zastanawiasz się nad oświetleniem? Oto, dlaczego powinieneś postawić na technologię LED

Zastanawiasz się nad oświetleniem? Oto, dlaczego powinieneś postawić na technologię LED

Jak niemalże każda dziedzina współczesnego życia, tak i również sektor oświetlania zewnętrznego oraz wewnętrznego przeszedł w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Unowocześnienie metody luminacji ma jednak sporo zalet, a o najważniejszych z nich przeczytasz w tym artykule. Sprawdź, dlaczego dokładnie warto wykorzystywać oświetlenie LED, dostarczane przez firmę NowaLed.

Ochrona życia oraz zdrowia nie tylko człowieka, ale również i przyrody

Najważniejszą zaletą wykorzystywania lamp LED, która jednocześnie od wielu lat przyciąga do siebie ogromną rzeszę Klientów, jest wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki może proponować taka metoda oświetlenia. Warto wspomnieć o tym, że jasna wiązka światła emitowana przez diodę LED zauważalnie poszerza pole widzenia kierowców oraz przechodniów. Mało tego, jest ona zdrowsza dla oczu od alternatywy w postaci przestarzałych żarówek rtęciowych. Jesteśmy więc specjalistami produkcji luminacji bezpiecznych dla zdrowia człowieka, ale to nie wszystko. Ekologiczna praca sprawia, że pojedyncze żarówki lub kompleksowe oprawy nie emitują czynników niebezpiecznych dla środowiska. Swoiste dwa w jednym!

Bezpiecznie i stosunkowo tanio. Zobacz, ile zaoszczędzisz na montażu opraw typu LED

Takie aspekty również należy brać pod uwagę. Zwłaszcza, jeżeli nie mówimy o pojedynczych diodach, a o całej oprawie oświetleniowej. Wówczas każda złotówka ma olbrzymie znaczenie dla lokalnych samorządów bądź przedsiębiorców. Dostarczane przez nas lampy przemysłowe LED wyróżniają się wręcz ogromną energooszczędnością. Nowoczesna luminacja charakteryzuje się nawet do kilkudziesięciu razy dłuższą żywotnością od tradycyjnych świetlówek, co przy niskich kosztach eksploatacji sprawia, że łączny koszt zakupu rozwiązania oferowanego przez NowaLed wychodzi bardzo korzystnie.

Katalog produktów