Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Szukasz lamp idealnych, lecz wciąż błądzisz? Chętnie wskażemy ci drogę!

Szukasz lamp idealnych, lecz wciąż błądzisz? Chętnie wskażemy ci drogę!

Doskonale wiemy, że zakup lamp przemysłowych to poważna inwestycja – dobrze, aby była ona przede wszystkim opłacalna i znakomita jakościowo. Zdając sobie z tego sprawę, stworzyliśmy ofertę dla właścicieli dużych, średnich i małych firm, prezentując najnowocześniejsze lampy, stworzone wedle obecnych technik światowych ekspertów od oświetlenia. Dzięki nam twoja hala będzie doskonale oświetlona, z dbałością o wzrok każdego pracownika.

Dlaczego my? To proste – ciągle się doskonalimy

Nie gwarantujemy, że potrafimy robić wszystko – w końcu ten, co wszystko potrafi po trochu, finalnie nie umie nic. Jednak z produkcją lamp jesteśmy zaznajomieni jak mało kto! To przez to, że cały czas brniemy naprzód, wciąż ulepszając nasze produkty i wzbogacając je o cyfrowe dodatki. Świadczy o tym fakt, że prawie każda nasza lampa posiada możliwość zdalnego sterowania światłem – wszystko dzięki systemowi DALI, umożliwiającemu kontrolę nad pracą nawet pojedynczych źródeł światła. Dzięki temu można przyoszczędzić na świetle, nie zmniejszając przy tym poczucia komfortu pracowników. Statystyki pokazują, że dzięki systemowi redukcja energii wynosi około 40%! Korzystający z tego systemu zauważyli znaczną poprawę w funkcjonowaniu zakładów, a także fakt, że zysk zakładu jest o wiele mniej obciążony kosztami zużytego prądu. W miejscach, gdzie produkcja trwa prawie cały czas, jest to prawdziwe osiągnięcie i innowacja na miarę dzisiejszych czasów.

Nowa hala? Z przyjemnością zajmiemy się jej oświetleniem!

W naszej firmie nie tylko tworzymy najnowocześniejsze modele lamp przemysłowych – nasi fachowcy zajmują się dodatkowo wykonywaniem projektów i ich realizacją. Jak przebiega ten proces? Wpierw nasi doradcy odwiedzą obiekt w umówionym terminie – podczas wizyty zbiorą najważniejsze informacje, po czym zajmą się bezpłatnymi pomiarami pomieszczeń wymagających oświetlenia. Następnym krokiem jest wstępny projekt oświetlenia, który zawiera w sobie ustalenie, jakie oświetlenie przemysłowe LED będzie najlepsze i wycena inwestycji – dwie opcje, jak pierwsza, nie wymagają ponoszenia żadnych kosztów. Kolejnym krokiem jest już projekt wykonawczy, który tworzony jest po nawiązaniu umowy. Później nasz zespół techniczny zajmie się montażem okablowania, opraw, a także ewentualnym sterowaniem. Po wszystkim każdy klient otrzymuje od nas gwarancję na 5 lat! Można nam zaufać – świadczą o tym rzesze zadowolonych klientów. Lampy NowaLed rozjaśnią każdy dzień i każdą noc!

Katalog produktów