Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Rozświetl zielone tereny za pomocą zewnętrznych lamp LED

Rozświetl zielone tereny za pomocą zewnętrznych lamp LED

Oświetlenie LED to świetna inwestycja w przypadku miejsc, w których bezpieczeństwo odgrywa bardzo istotną rolę. Oprawy tego typu instalowane na otwartej przestrzeni do tej pory były kojarzone wyłącznie z jezdniami, jednak nowoczesna technologia sprawdza się także w kilku innych przypadkach. Czy wiedzieliście, że nowoczesne konstrukcje możemy spotkać także w parkach i ogrodach?

Dlaczego na zewnątrz warto korzystać z lamp LED? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Użytkownicy lub administratorzy różnych obiektów bardzo często stoją przed trudnym zadaniem zagwarantowania należytego oświetlenia przestrzeni otwartej. Jednak tylko teoretycznie, ponieważ w praktyce oprawy zewnętrzne LED oferują konkurencyjną jakość emitowanego światła. Tego typu konstrukcje są także odporne na warunki zewnętrzne, a produkty oferowane przez NowaLed posiadają certyfikat szczelności IP66. Oznacza to, że oświetlenia ledowe dostępne w asortymencie naszej firmy są całkowicie chronione przez silnymi strumieniami wody. Dodatkowo, nowoczesna luminacja jest bardzo tania w eksploatacji, dlatego stosowanie jej na zewnątrz cieszy się rosnącą popularnością.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, czyli lampy LED dostępne w parkach

Ciężko w to uwierzyć, ale oświetlenie parków miejskich to stosunkowo nowa praktyka w naszym kraju. Chyba nikt nie zaryzykowałby wieczornego spaceru po terenie, który nie posiada żadnej zamontowanej wiązki światła. Właśnie z tego powodu zdecydowano się na oświetlanie placów i parków, z których korzysta bardzo dużo osób. W takich przypadkach idealnie sprawdzają się oprawy ledowe. Już jedna lampa tego typu potrafi oświetlić bardzo duży obszar, a światło przez nią emitowane ma odpowiednie natężenie. Dzięki temu technologia LED gwarantuje bezpieczeństwo, a niskie koszty eksploatacji i certyfikaty odporności na wodę i uderzenia stanowią dodatkowy atut wykorzystywania nowoczesnego zewnętrznego oświetlenia w parkach i terenach zieleni.

Czy oprawy zewnętrzne przydatne są w gospodarstwach domowych?

Wiele wskazuje na to, że technologia LED wkrótce całkowicie rozgości się także w gospodarstwach domowych. Ledowe żarówki stanowią w tej chwili zdecydowaną większość oferty renomowanych sklepów z oświetleniem, a nowoczesna luminacja zewnętrzna produkowana przez NowaLed może być stosowana także do rozświetlania terenów przy garażach i ogrodach. Wysoka jakość i naturalność emitowanego światła sprzyja zapisom monitoringu, które coraz częściej instaluje się nie tylko przy magazynach i fabrykach, ale także przy miejscach domowych, które narażone są na rabunki. W ofercie naszej firmy znajdują się oprawy spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Katalog produktów