Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Rozświetl swój magazyn i zadbaj o bezpieczeństwo pracowników. Oto lampy magazynowe LED!

Rozświetl swój magazyn i zadbaj o bezpieczeństwo pracowników. Oto lampy magazynowe LED!

Zdecydowana większość nowoczesnych magazynów już od dawna korzysta z ledowych lamp, które powoli wypierają z obiegu tradycyjne oprawy rtęciowe bądź inne przestarzałe metody oświetlenia. Zastanawiasz się, jakie dokładnie korzyści wynikają ze zmiany sposobu luminacji? Za technologią LED przemawia chociażby aspekt bezpieczeństwa. Jasna wiązka światła bezpośrednio przekłada się również na codzienną efektywność Twojego zespołu. W jaki sposób? Poznaj szczegóły!

Twórz ergonomiczne miejsce do pracy. Lampy magazynowe LED są dzisiaj obowiązkowe

Nawet najdrobniejsze potknięcie podczas prac magazynowych może kosztować zdrowie lub życie pracownika. O potężnych stratach finansowych nawet nie wspominając. To właśnie z tego powodu należy dbać o tworzenie ergonomicznych, wygodnych oraz przede wszystkim bezpiecznych miejsc do pracy. Nowoczesne lampy magazynowe LED są więc obowiązkowym elementem wyposażenia różnych zamkniętych hal. Dlaczego? Innowacyjne oprawy LED znane są głównie z emitowania białej oraz całkowicie przejrzystej wiązki światła. To właśnie ona potrafi rozświetlić każde, nawet najbardziej zaciemnione miejsce. Niech o skuteczności diod LED świadczy chociażby fakt, że zewnętrzne zastosowanie tego typu luminacji zauważalnie poprawia czas reakcji kierowców, którzy mogą szybciej zauważyć potencjalne zagrożenie.

Przyjazne nie tylko dla środowiska! Lampy magazynowe od NowaLed dbają o wzrok pracownika

Możliwość szybszego dostrzeżenia ewentualnego zagrożenia oraz odpowiednie doświetlenie niemal każdego miejsca na Twoim magazynie to ważne, ale z całą pewnością nie ostatnie zalety ledowych opraw. Lampy magazynowe LED są bowiem maksymalnie przyjazne dla wzroku człowieka. Jest to bardzo ważny aspekt i szybko przekona się o tym każda osoba, która chociaż raz musiała pracować w zamkniętym pomieszczeniu z przestarzałym oświetleniem rtęciowym. Długotrwałe przebywanie w takim miejscu było męczące. Nowoczesna technologia LED całkowicie eliminuje ten problem!

Katalog produktów