Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Plac załadunkowy potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Oto propozycje NowaLed w tym zakresie

Plac załadunkowy potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Oto propozycje NowaLed w tym zakresie

Zarówno ogromne centra dystrybucji towarów, jak też sekcje logistyczne w zakładach produkcyjnych pracują na pełnych obrotach praktycznie bez przerwy. Nie można dopuścić, aby cokolwiek zakłóciło przebieg starannie zaplanowanych procesów. A już zwłaszcza problemy z oświetleniem wokół placu. Dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, stworzonymi do tego rodzaju zastosowań.

Nasze lampy LEDowe zewnętrzne wyróżniają się doskonałą skutecznością świetlną

Czasy dostaw czy wysyłania kolejnych partii zwykle wymierzane są niezwykle precyzyjnie. Opóźnienia spowodowane kiepską widocznością podczas rozładunku czy załadunku skończyłyby się prawdziwą katastrofą. Produkowane przez NowaLed oprawy generują światło o odpowiednio wysokich parametrach, zużywając przy tym relatywnie mało energii. Nowoczesne lampy ledowe zewnętrzne osiągają skuteczność na poziomie 133-154 lumenów na wat. Specjalna konstrukcja sprawia, że doświetlają tylko te części placu, gdzie jest to naprawdę potrzebne. Nie ma mowy o kierowaniu strumieni światła na boki czy do góry, co byłoby zwykłym marnotrawstwem. W firmie NowaLed systematycznie opracowujemy nowe, jeszcze bardziej efektywne rozwiązania.

Każdą oprawę LED oferujemy w kilku wariantach. Pomożemy Ci wybrać optymalny model

Najczęściej wybierany produktami z naszego katalogu dla otwartych lub półotwartych placów są oprawy Naos oraz Sinoko. Pierwszą z nich produkujemy w 5 wersjach, z kolei lampy Sinoko mają aż 10 różnych opcji. Wszystkie modele są dokładnie opisane w specyfikacjach – chętnie podpowiemy, który spośród nich najlepiej sprawdzi się na Twoim placu załadunkowym. Konsultanci NowaLed pozostają do Twojej dyspozycji. Wystarczy się z nami skontaktować, a umówimy termin kompleksowego audytu. Sporządzimy również wstępny projekt i wycenę całej inwestycji. Gwarantujemy, że modernizacja oświetlenia i zastosowanie naszych lamp LEDowych zewnętrznych przyniosą Ci wiele wymiernych korzyści!

Katalog produktów