Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Parkowanie (nie)bezpieczne. O istocie konieczności oświetlania użytkowych terenów otwartych

Parkowanie (nie)bezpieczne. O istocie konieczności oświetlania użytkowych terenów otwartych

Za dnia większość osób nie ma problemu z bezpiecznym parkowaniem na wyznaczonych miejscach. Problem zaczyna istnieć wtedy, gdy parking jest nieoświetlony, a słońce dawno już zaszło. Każdy szanujący bezpieczeństwo przedsiębiorca wie, że powinien ułatwić bezpieczne poruszanie się po parkingu swoim pracownikom i samemu sobie. W tym celu montaż odpowiedniego oświetlenia to konieczność! NowaLed rzuca nowe światło na sprawę, oferując innowacyjne oprawy do rozjaśnienia między innymi parkingów.

Nowoczesność z NowaLed. Co czyni nasze produkty wyjątkowymi?

Zajmując się fachowo projektowaniem i tworzeniem różnorodnych systemów oświetleniowych doskonale wiemy, czego wymagają od nas współcześni przedsiębiorcy. Inwestycja w nasze oprawy jest opłacalna, gdyż są one niebywale żywotne – wszystko dzięki specjalnie wyselekcjonowanym materiałom, z których tworzymy nasze oprawy. Są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim atmosferyczne; niezależnie od temperatury, zachowują taką samą jakość. To właśnie dzięki temu przodują wśród innych form oświetlenia, prezentowanych w dzisiejszych czasach. Nasza firma dokłada wszelkich starań i cały czas pracuje nad ulepszeniami, które mogą ułatwić funkcjonowanie na terenach otwartych poprzez ich odpowiednie naświetlanie. Dodatkową informacją jest fakt, że nasze oprawy przestrzegają wymogów przetargów publicznych, co przyciąga prywatnych wykonawców i zachęca do podejmowania współpracy z instytucjami publicznymi. U nas cena idzie w parze ze znakomitą jakością – inwestycja w LED jest na tyle opłacalna, że zwraca się ona w krótkim czasie.

Oświetlenie sprzyjające naturze. O tym, jak wymiana starego oświetlenia na nowe ratuje przyrodę

Przez uproszczony proces utylizacji, a także tak zwaną „czystą produkcję” (bez szkodliwych substancji, takich jak na przykład ołów czy rtęć) oświetlenie LED uznawane jest za przyjazne środowisku. Nasze oprawy są jednocześnie energooszczędne, przez co technologia również uchodzi za ekologiczną; okres zużycia się tego oświetlenia jest wydłużony, a odpad nie jest na tyle inwazyjny. Lampy ledowe zewnętrzne, które wychodzą spod naszych rąk, zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby!. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty właścicieli dużych i małych firm, a także właścicieli terenów otwartych, którzy potrzebują długowiecznego światła odpornego na kaprysy pogodowe!

Katalog produktów