Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Oświetlenie uliczne LED to oszczędności i bezpieczeństwo. I to nie tylko uczestników ruchu

Oświetlenie uliczne LED to oszczędności i bezpieczeństwo. I to nie tylko uczestników ruchu

Powszechność nowoczesnych systemów oświetleniowych na polskich drogach rośnie każdego miesiąca. Dziś oświetlenie uliczne LED można zauważyć nie tylko na autostradach i drogach szybkiego ruchu, ale również na jezdniach krajowych czy osiedlowych. Zobacz, jakie są zalety wykorzystywania tego typu opraw. Skupiamy się na oszczędności i bezpieczeństwie.

Tanie i bezpieczne oświetlenie? Tak, dzięki NowaLed takie połączenie jest możliwe

O przewadze nowoczesnej luminacji ledowej nad tradycyjnymi żarówkami rtęciowymi, które oświetlają nadal polskie ulice, nie można nawet dyskutować. Najważniejsze różnice zauważysz przecież gołym okiem! Mowa tutaj przede wszystkim o białej barwie emitowanej przez wiązki. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania bezpośrednio wpływają na poprawę bezpieczeństwa na rodzimych jezdniach ekspresowych, drogach krajowych lub autostradach. Wszystko przez fakt, że oświetlenie uliczne LED znacząco poszerza pole widzenia. Te dotychczas było mocno ograniczone, co powodowało minimalizację czasu, jaki niezbędny jest na wykonanie odpowiedniej reakcji. Dynamika sytuacji na jezdni sprawia, że dopiero dostrzeżenie zagrożenia ze znacznej odległości położy się na bezpieczny manewr. Co więcej, tego typu lampy są zdecydowanie tańsze w utrzymaniu. Nawet o kilkaset tysięcy złotych!

Wybór naszego oświetlenia ulicznego LED to również krok ku ochronie środowiska

Przemysłowe oprawy uliczne typu LED to nie tylko bezpieczeństwo osób przebywających na drodze czy oszczędzanie funduszy. To również proekologiczny charakter. Nowoczesne systemy emitują zdecydowanie mniej dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji. Wynik ten u konkurencyjnych, nieco przestarzałych rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na maksymalnie wydłużoną żywotność ledowych diod. Ograniczenie konieczności wymiany komponentów na nowe także jest ukłonem dla flory i fauny.

Katalog produktów