Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Oświetlenie typu LED od strony technicznej. Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Oświetlenie typu LED od strony technicznej. Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Popularność proponowanych przez naszą firmę rozwiązań w zakresie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego rośnie praktycznie z miesiąca na miesiąc. Jeszcze kilka lat temu oprawa LED była uważana za innowacyjny i niecodzienny wybór. Dziś z tego rodzaju luminacją mamy do czynienia praktycznie na każdym kroku. Na ruchliwych ulicach, w parkach, magazynach czy chociażby w halach sportowych. Poznaj diody LED od strony technicznej. Stań się ledowym ekspertem!

Odkładasz grosz do grosza? Oświetlenie zewnętrzne LED pomoże Ci zaoszczędzić masę gotówki

Ogromna powszechność ledowych rozwiązań spowodowana jest szeregiem wymiernych zalet nowoczesnej technologii. Wśród nich znajdziesz chociażby wydłużone działanie pojedynczych lampek diodowych. Względem dotychczasowych żarówek jest to nawet do kilku tysięcy godzin więcej. Taki czynnik sprawia, że opieka nad zewnętrznymi i wewnętrznymi systemami luminacji ograniczona została do minimum. I mimo nieco droższego kosztu początkowego, dioda LED jest zdecydowanie tańsza w utrzymaniu. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków oświetlenie zewnętrzne LED dotyczy od kilku do nawet kilkudziesięciu regularnie działających opraw. Czas na wojnę z przeraźliwie wysokimi opłatami za zużycie energii. NowaLed gwarantuje, że ta walka będzie niezwykle skuteczna. Posiadamy niezbędne rozwiązania i pokaźny poziom specjalistycznej wiedzy.

Światło bezpieczne i przyjazne dla ludzkiego oka. To gwarantuje oprawa LED

Jako doświadczeni specjaliści zauważyliśmy również potrzebę instalacji opraw ledowych w miejscach o sporym natężeniu ruchu. Rozpoznasz je po charakterystycznym, białym świetle. To aspekt techniczny, obok którego nie można przejść w sposób obojętny. Jaskrawa barwa flary jest dzisiaj synonimem bezpieczeństwa, poszerzonego pola widzenia oraz ochrony oczu nawet w trakcie długotrwałego przebywania przy sztucznym oświetleniu (np. na stadionie sportowym).

Katalog produktów