Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Oświetlenie magazynu w ujęciu przepisów BHP – eksperci wyjaśniają

Oświetlenie magazynu w ujęciu przepisów BHP – eksperci wyjaśniają

Powszechnie wiadomo, że odpowiednie oświetlenie jest kluczowe dosłownie w każdym miejscu pracy. Mowa tutaj głównie o magazynach i halach produkcyjnych na ogół pozbawionych światła naturalnego. Niewystarczająca ilość światła nie tylko utrudnia pracownikom wykonywanie obowiązków, ale także zmniejsza ich efektywność i skutecznie obniża samopoczucie. O czym należy pamiętać, tworząc oświetlenie magazynowe zgodne z przepisami BHP? Odpowiedź przedstawimy Ci poniżej! Zapraszamy do czytania!

Zadbaj o bezpieczną pracę i postaw na odpowiednie oświetlenie magazynowe

Czy wiesz, że źle dobrane oświetlenie magazynu zwiększa częstość wypadków przy pracy? Nie ma się czemu dziwić, w końcu sprawia, że pracownicy mają problem z zauważaniem przeszkód pojawiających się na ich drodze. Oświetlenie magazynu powinno wyróżniać się odpowiednią jasnością. Warto pomyśleć nie tylko o jego równomiernym ułożeniu, ale również zwiększyć skupienie przy stanowiskach kluczowych, gdzie pracownicy wykonują czynności wymagające precyzji. Powszechnie uważa się, że praca przy nieodpowiednim oświetleniu męczy wzrok, a tym samym obniża efektywność pracowników. Warto mieć świadomość, że zgodnie z obowiązującymi przepisami każda czynność wymaga natężenia światła o odpowiedniej wartości. Mówiąc o oświetleniu magazynu, warto postawić na lampy magazynowe LED! Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Dają światło o odpowiedniej intensywności, a co więcej są zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie możemy zapomnieć o najważniejszym! Lampy magazynowe LED są uznawane za jedne z najbardziej energooszczędnych dostępnych na rynku!

Jeśli lampy magazynowe LED to tylko od NowaLed! Wysoka jakość gwarantowana

Nasza firma NowaLed posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oświetleń do hal produkcyjnych oraz magazynowych. Doskonale wiemy, że dobre światło przy tego typu pracach jest kluczowe dla komfortu pracowników. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia. Oferowane przez nas lampy magazynowe LED dopracowane są w każdym najmniejszym detalu, co przekłada się na ich niezawodne funkcjonowanie. Co więcej, produkty wychodzące spod naszych rąk są zgodne z obowiązującymi normami! Z nami zyskujesz pewność, że właściwie dbasz o swoich pracowników i ich maksymalne bezpieczeństwo! Nie zwlekaj, poznaj nasz szeroki asortyment w atrakcyjnej cenie! Oferta na miarę Twoich potrzeb czeka!

Katalog produktów