Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Oświetlenie ma znaczenie. Formy doświetlenia przestrzeni parkingowej

Oświetlenie ma znaczenie. Formy doświetlenia przestrzeni parkingowej

Nocne parkingi przyprawiają wiele osób o dreszcze – nieodpowiednie światło lub jego całkowity brak pobudzają zmysły, stając się przyczyną szybszego bicia serca i spiętych, żołnierskich kroków. Dla wielu pracowników hal magazynowych czy sklepów, przedostanie się do swojego auta przez mroczny parking to zbyt wiele. W dodatku pod osłona nocy najczęściej dochodzić może do napaści rabunkowych, przez co wiele osób czuje się dodatkowo pokrzywdzonych. Podążając stale tym tokiem rozumowania okazuje się, że oświetlenie zewnętrzne to wręcz konieczność w dzisiejszych czasach. Światło towarzyszy człowiekowi już od kilkunastu lat, a jego brak powoduje ogromny dyskomfort – wiąże się to z pierwotnym instynktem. W NowaLed potrafimy jednak nad tym wszystkim zapanować, rzucając nowe światło na sprawę zakupu lamp ledowych zewnętrznych.

Najciemniej pod latarnią? A skąd! Potrzeba oświetlenia ledowego

Światło odstrasza napastników, a także często zniechęca do wyrządzenia komukolwiek krzywdy. Poza tym, lampy umieszczone na parkingu to konieczność – pogrążeni w wiecznej ciemności kierowcy czasem mogą nie dostrzec tego, ktoś zaparkował za nimi samochód . A wtedy o tragedię naprawdę nie jest jakoś szczególnie ciężko. Oferowane przez nas oprawy zewnętrzne LED wykonane są z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów, a rzucane przez nich snopy światła nie są inwazyjne dla zmęczonych, często wieczorowych kierowców. Oprawy naszej firmy służą przede wszystkim do należytego zmniejszania prawdopodobieństwa wypadków i zapobiegania niefortunnym sytuacjom, jakie mogą czekać na publicznym parkingu. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne to jedne z cech charakterystycznych dla naszych produktów. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają zaś na dostosowanie parametrów oświetlenia do warunków panujących na zewnątrz. Nasze lampy to definicja komfortu i bezpieczeństwa pracy – staramy się stale je ulepszać, wykorzystując ku temu wysoce wyselekcjonowane materiały i inteligentne systemy sterownicze.

Lampy ledowe zewnętrzne są naszej autorskiej produkcji

Zewnętrzne oświetlenie LED to grupa produktów wykonanych samodzielnie przez naszą firmę. Uczestnictwo w całym procesie tworzenia, metoda prób i błędów, a także finalna radość spowodowana osiągnięciem zamierzonego celu doprowadziła nas do punktu, w którym znajdujemy się właśnie teraz. Przykładamy wysoką wagę do tego, by wysoka jakość szla w parze z konkurencyjną ceną – priorytetem jest zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. W naszej ofercie, prócz elementów takich jak lampy ledowe zewnętrzne, znajdziesz naświetlacze oraz oprawy do oświetlenia stanowisk pracy – dobre oświetlenie to podstawa do pracy i funkcjonowania. Doskonale o tym wiemy, a potwierdzeniem naszego stanowiska są nasze produkty. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wprowadzić do życia (swojego lub swoich pracowników) więcej światła!

Katalog produktów