Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Od lamp naftowych do ledowych! Historia oświetlenia naszą inspiracją

Od lamp naftowych do ledowych! Historia oświetlenia naszą inspiracją

Na początku był… ogień. To właśnie od niego zaczęło się oświetlanie pomieszczeń – wpierw pokoików, później zaś większych sal. Świece jednak nie dawały światła, którego pożądano. Z tego powodu wynaleziono lampy naftowe, które później przybrały o wiele inną formę. Dzięki wynalazkom z poprzednich dekad, dziś możemy cieszyć się technologią na najwyższym poziomie. Historia inspiruje nas, aby nigdy nie stawać w miejscu, tylko wciąż zaskakiwać. Właśnie z tego powodu prezentujemy w swojej ofercie najnowocześniejsze lampy LED, przeznaczone do oświetlania ogromnych powierzchni.

Nasze lampy oświetlą nawet najmroczniejszy zakamarek twojego magazynu. Oferta dla każdego!

Jeżeli jesteś właścicielem powierzchni magazynowych lub produkcyjnych i chcesz oświetlić miejsce, czyniąc je przy tym przyjaznym dla pracowników, spieszymy z pomocą! Firma NowaLed zajmuje się fachowym projektowaniem lamp, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasze lampy wykonane są z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów, które mają za zadanie uodpornić przedmiot na jakiekolwiek uszkodzenia – mechaniczne i te, które są od człowieka niezależne. Wyprodukowane przez nas oświetlenie LED stawi czoło nawet najwyższym temperaturom, takim jak 60°C! U nas jakość idzie w parze z ceną, która zawiera w sobie gwarancję jakości i niezawodności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ciągle dążymy do tego, aby nasze lampy spełniały współczesne oczekiwania klientów, a nawet wychodziły poza nie! Prezentowane przez nas modele posiadają parametry odpowiednie do terenów zarówno zamkniętych i otwartych. W zależności od potrzeby – u nas znajdziesz to, czego szukasz!

Supermoc – sterowanie światłem. Krótko o naszej technologii

Obecnie, prócz klasycznie funkcjonujących lamp ledowych, w swojej ofercie posiadamy możliwość zaprojektowania lampy z funkcją sterowania oświetleniem. Polega ona na cyfrowym dostosowywaniu światła pod swoje preferencje. Opcja ta zawiera również kontrolę nad raportami awaryjnymi czy przeprogramowaniem pracy oświetlenia bez konieczności zmiany całej instalacji elektrycznej. Zainteresował cię ten temat i chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę internetową! Lampy magazynowe LED znajdziesz na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Z chęcią odpowiemy na każde twe pytanie!

Katalog produktów