O nas

Poznaj nowaled

NowaLed ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych ściśle do zakładów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Stanowicach k. Wrocławia, co pozwala na łatwy i szybki kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami i projektantami.

Na rynku istniejemy od początku 2013 roku. Od początku stawiamy na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami charakteryzują się długą żywotnością i niską awaryjnością, co gwarantuje naszym Klientom stabilność i bezpieczeństwo użytkowania naszych opraw.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Stanowicach, w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie najwyższej jakości oraz przewidywalności pracy produkowanych opraw.

Przykłady realizacji

W ciągu 7 lat działalności na rynku oświetlenia LED zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji przemysłowych, z których najstarsze mają już niemalże 7 lat. W gronie naszych Klientów znajdują się m. in. Husqvarna, Saint-Gobain, Wiśniowski, Zamet czy ZNTK ”Mińsk Mazowiecki”. Większość obiektów została oświetlona przy wykorzystaniu automatyki sterującej oświetleniem, co dodatkowo w sposób wymierny zwiększyło oszczędności Inwestora.

Nasze rozwiązania kierujemy do klientów chcących wygenerować maksymalne oszczędności z tytułu zużycia energii elektrycznej, przy zachowaniu najwyższej na rynku realnej żywotności opraw, wynikającej z autorskich rozwiązań konstrukcyjnych.

Naszym klientom daliśmy się poznać jako solidny, odpowiedzialny i bezpieczny partner w biznesie.

Zapraszamy do współpracy

W związku z tym, iż zarówno na etapie przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo, jesteśmy przekonani jako cały zespół, iż spełnimy Państwa wymagania.

worker

Skontaktuj się

Nasze sukcesy

Nowaled w liczbach

Nowaled ILL jest polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych, magazynowych oraz sportowych. Na rynku istniejemy od początku 2013 roku.

7

lat na rynku

400

realizacji

188

Im/W