Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Modernizacja oświetlenia

Modernizacja oświetlenia

Modernizacja oświetlenia może wygenerować ponad 70% oszczędności na energii elektrycznej, co ma bezpośrednie przełożenie na oszczędności finansowe, sięgające przy dużych zakładach nawet kilkuset tysięcy złotych rocznie. Firma NowaLed od 2014 przeprowadziła już ponad 430 inwestycji na terenie całej Polski.

Etapy procesu modernizacji oświetlenia

Jak możesz sfinansować inwestycję?

Modernizacja oświetlenia w zakładzie przemysłowym pozwala zredukować wydatki ponoszone na energię elektryczną nawet o 90%, co wiąże się z wymiernymi korzyściami finansowymi. Nie da się ukryć jednak, że taka inwestycja to spory wydatek dla każdej firmy, sięgający zazwyczaj kilkuset tysięcy złotych, bezpośrednio zależny od wielkości danego zakładu.

NowaLed wychodzi naprzeciw wszystkim chcącym wprowadzić w swoim zakładzie modernizację, która przyniesie realne długofalowe korzyści pod względem jakości oświetlenia, jego bezpieczeństwa oraz zapewni maksymalne oszczędności. Naszym Klientom gwarantujemy konkretny zysk na energii elektrycznej i dlatego też proponujemy im alternatywne metody finansowania inwestycji, polegające na spłacie rat z uzyskanych oszczędności finansowych.

Modernizacja zakładu Drumet

Drumet to zakład z kategorii przemysłu ciężkiego, w którym przeprowadziliśmy kompleksową modernizację oświetlenia. Niedawno prezentowaliśmy zdjęcia z tej realizacji, natomiast dziś z nieskrywaną dumą prezentujemy krótki film obrazujący efekty naszej pracy:

✅ spadek zużycia energii o 80%,
✅ zwrot z inwestycji w przeciągu 1 roku,
✅ inteligentny system sterowania oświetleniem w standardzie DALI.

VideoVideo Button

Przykładowe modernizacje

Dowiedz się więcej

Naświetlacz LED – kiedy może okazać się niezbędny?

Naświetlacz LED – kiedy może okazać się niezbędny?

Technologia LED na dobre przyjęła się w branży przemysłowej, niosąc ze sobą szereg korzyści. Obecnie ogromną popularnością cieszą się naświetlacze LED, będące innowacyjnym rozwiązaniem, które przekształca dotychczasowy sposób w jaki można było oświetlić różne przestrzenie [...]

Katalog produktów