Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Lampy przemysłowe LED. Charakterystyka, zastosowanie. Oto najważniejsze informacje!

Lampy przemysłowe LED. Charakterystyka, zastosowanie. Oto najważniejsze informacje!

Diody LED w ostatnich latach całkowicie zrewolucjonizowały sposób oświetlania budynków, terenów zielonych czy chociażby jezdni. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że dziś w niemalże każdym mieście można znaleźć kilometry lamp wykorzystujących ledową luminację. Na czym polega fenomen tego systemu? Firma NowaLed postara Ci się wyjaśnić sens inwestowania w nowoczesne oświetlenie. Odetchnie nie tylko Twój portfel, ale także oczy i samo środowisko!

Tanie, bezpieczne i ekologiczne oświetlenie przemysłowe? Tak, to jest możliwe!

Jesteśmy przekonani, że każdy kto chociaż raz szukał informacji na temat nowoczesnego oświetlenia natknął się na stwierdzenie, że lampy przemysłowe LED charakteryzują się zwiększonym bezpieczeństwem oraz proekologicznym funkcjonowaniem w środowisku. Jest w tych tezach ogromna ilość racji. Wystarczy porównać sposób działania jednej diody LED do tradycyjnej żarówki rtęciowej. Efekty widać gołym okiem. Inna jest nie tylko barwa emitowanego światła, ale również jego jasność. Oba czynniki wpływają na to, że białe wiązki proponowane przez ledowe oprawy poprawiają pole widzenia nawet w egipskich ciemnościach. Dodatkowo, nowoczesna luminacja nie emituje szkodliwych dla przyrody metali i substancji, które przez lata negatywnie wpływały na tereny zielone. Taki pakiet korzyści zamknięty jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Mowa tutaj przede wszystkim o regularnej eksploatacji lamp LED. Będzie ona zauważalnie tańsza od dotychczasowych rozwiązań, co w perspektywie czasu zmieni się w milionowe oszczędności dla samorządów oraz mieszkańców największych miast!

Zobacz, gdzie najczęściej możesz spotkać nowoczesne lampy przemysłowe LED

Wiadomo już, że lampy przemysłowe typu LED są gwarancją pierwszorzędnego poziomu bezpieczeństwa. Nowoczesna luminacja pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie człowieka, ale także na otaczającą nas przyrodę. To właśnie te wszystkie zalety sprawiły, że ledy w tej chwili s ą bezkonkurencyjne na rynku oświetleniowym. I to nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych europejskich krajach. Najpopularniejszym zastosowaniem lamp przemysłowych LED są drogi ekspresowe oraz autostrady. Ten potencjał technologiczny chętnie wykorzystuje się również w magazynach, halach produkcyjnych oraz halach sportowych. W przypadku pierwszych dwóch miejsc, wymiana oświetlenia na diody ledowe podyktowana jest chęcią zagwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W przypadku pomieszczeń dedykowanych do uprawiania sportu, LED zauważalnie poprawia widoczność oraz pozwala przebywać w takim miejscu nawet do kilkunastu godzin bez odczuwania charakterystycznego efektu zmęczenia oczu. Co ciekawe, duże samorządy decydują się również na montaż opraw ledowych przy ogromnych billboardach, które coraz częściej zdobią krajobraz największych miast w kraju. To ogromna wręcz oszczędność dla mieszkańców. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, dostarczane przez firmę NowaLed lampy są energooszczędne, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze rachunki z tytułu poboru prądu.

Katalog produktów