Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Lampy magazynowe LED – ekonomiczna inwestycja, która się zwraca

Lampy magazynowe LED – ekonomiczna inwestycja, która się zwraca

Choć na początku może nie wydawać się to nazbyt oczywiste, w rzeczywistości zakup lamp magazynowych LED to decyzja bardzo pozytywna ekonomicznie. Owszem, początkowy koszt zdaje się o tym nie świadczyć, jednak interes ten zwraca się poprzez zmniejszone zużycie energii elektrycznej aż o 40%, co najdokładniej widoczne jest na rachunkach za prąd. To dobra wiadomość dla osób, które stale obserwują rosnące ceny i chcą znaleźć złote rozwiązanie, które w żaden sposób nie będzie poświęceniem komfortu pracowników ponad zyski. Złotym środkiem jest właśnie zastosowanie inteligentnych lamp magazynowych LED sterowanych za pomocą inteligentnego systemu DALI.

Wysoka dbałość o każdy szczegół, czyli główna cecha naszych produktów

Tworzymy swoje systemy oświetleniowe z myślą o komforcie wszystkich osób pracujących w magazynach. Projekty stworzone przez sztab naszych specjalistów cechują się przede wszystkim sporą wytrzymałością i niezwykłą żywotnością, co czyni je przedmiotami wysoce energooszczędnymi. Nasze systemy świetlne wytwarzają światło przyjazne dla ludzkiego oka, dzięki czemu coraz więcej przedsiębiorców interesuje się tematyką lamp magazynowych LED. Cyfrowy sposób komunikacji z oprawami oparty na wcześniej wspominanym systemie DALI to coś, co czyni nasze produkty jednymi z najlepszych w Polsce. W NowaLed stawiamy na precyzyjną jakość wykonania, a także dbanie o dobro osób pracujących w wyjątkowo ciężkich warunkach. Nasz biznes został skonstruowany na zasadzie „produkuję to, co sam chciałbym kupić” – to dlatego nie zatrzymujemy się w miejscu, dodając do naszej oferty coraz nowsze przedmioty. Dzięki temu, że stale się rozwijamy, możemy dziś pochwalić się pokaźną bazą realizacji dla topowych przedsiębiorstw, takich jak znana chyba wszystkim Stocznia Gdańsk. Celem jest maksymalne zminimalizowanie kosztów zużycia energii elektrycznej – nie tyle w praktyce, co w realiach. Na chwilę obecną możemy śmiało pokusić się o stwierdzenie, że znakomicie nam to wychodzi.

Nie tylko dbanie o oszczędności. Nasza misja zadbania o pracowników

Magazyn jest wymagającą przestrzenią pracy, przede wszystkim jeżeli chodzi o kwestie wytrzymałościowe. Ludzki wzrok nie jest przyzwyczajony do ciemności, a zbyt mała ilość światła przyczynia się do pogorszenia się stanu wzroku. Aby oszczędzić pracownikom bólu, warto zainwestować w nasze lampy magazynowe LED. Światło nie osłabia wzroku, a także pomaga się skupić na wykonywanej pracy, dzięki czemu efekt jest o wiele bardziej precyzyjny niż w przypadku dryfowania w ciemnościach. Doskonałe oświetlenie niweluje też ryzyko wypadku wynikającego z nieuwagi. Jeżeli dany teren nie jest dobrze oświetlony, można ulec naprawdę poważnemu uszkodzeniu. Nie oszczędzaj na pracownikach gdy możesz zaoszczędzić na energii elektrycznej w sposób bezpieczny i przyjazny dla oka!

Katalog produktów