Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Lampy ledowe zewnętrzne – sprawdź, gdzie najlepiej spełnią swoje zadanie

Lampy ledowe zewnętrzne – sprawdź, gdzie najlepiej spełnią swoje zadanie

Dobre oświetlenie na ulicy odgrywa priorytetową rolę. To właśnie ono zapewnia wszystkim uczestnikom ruchu drogowego pełne bezpieczeństwo, a dodatkowo znacząco ogranicza częstość wypadków i kolizji drogowych. Nic więc dziwnego, że obecnie zaobserwować można zmianę żółtego oświetlenia o słabej jakości na białe lampy ledowe. Czym się wyróżniają i czy ulica to ich jedyne zastosowanie? Przeczytaj nasz krótki artykuł i poznaj odpowiedź!

Przekonaj się, że lampy ledowe zewnętrzne sprawdzą się w każdej sytuacji

Oświetlenie LED wyróżnia się szeregiem zalet sprawiających, że to właśnie ono jest najczęściej wybierane spośród dostępnych lamp. Obecnie odchodzi się od stosowania tradycyjnych lamp dających żółte lub wręcz pomarańczowe światło. Niestety, ale jego słaba jakość przekłada się na złą widoczność, a dodatkowo wiąże się z zużywaniem ogromnej ilości energii. Lampy ledowe zewnętrze wychodzą temu naprzeciw! Ich białe, neutralne światło zapewnia doskonałą widoczność przy jak najmniejszym zużyciu energii. Powszechnie uważa się, że lampy LED są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska. Gdzie warto postawić lampy ledowe zewnętrzne? Poza strategicznymi miejscami takimi jak przejścia dla pieszych powinny znaleźć się w parkach, na parkingach, a także boiskach. Dobre oświetlenie umożliwi podejmowanie aktywności fizycznej po zmroku, a także zwiększy poziom odczuwanego bezpieczeństwa. Warto zainwestować w nie również w punktach załadunku samochodów dostawczych. Jasne oświetlenie umożliwi swobodne realizowanie obowiązków pracowniczych.

O intensywne oświetlenie zewnętrzne zadbasz z firmą NowaLed

Lampy ledowe zewnętrzne, jakich produkcją zajmuje się nasza firma NowaLed, dopracowane są w każdym najmniejszym detalu. Doskonale wiemy, że tutaj nie ma miejsca nawet na najmniejsze niedopatrzenia. Oprawy wykazują dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu lampy nawet przy opadach deszczu lub śniegu dalej będą prawidłowo pełnić swoje zadanie. U nas nie ma miejsca na oferowanie produktów o niskiej jakości! Wspólnie z Tobą stworzymy projekt stanowiący odpowiedź na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Postaw na nasz wysoki profesjonalizm i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapraszamy!

Katalog produktów