Pon - Pt 07:00 - 15:00

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Jak oświetlenie przemysłowe LED zwiększy efektywność pracowników? Wyjaśniamy

Jak oświetlenie przemysłowe LED zwiększy efektywność pracowników? Wyjaśniamy

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że to właśnie światło w miejscu pracy ma ogromny wpływ na jakość wykonywanej pracy. Właśnie dlatego jego wybór pod żadnym pozorem nie powinien być pozostawiony przypadkowi! Szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na jego barwę. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej! Zobacz, jak światło na halach magazynowych oraz produkcyjnych wpływa na pracowników.

Oświetlenie ma znaczenie, czyli krótko o jego wpływie na ludzki organizm

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w miejscu pracy, a zwłaszcza przedsiębiorstwach produkcyjnych stawia się na białe, neutralne oświetlenie? Czas na krótką lekcję biologii! Światło oddziałuje na szyszynkę – narząd zlokalizowany w mózgu odpowiadający za wydzielanie melatoniny. Żółta barwa wybierana do mieszkań i domów sygnalizuje, że czas rozpocząć przygotowania do snu, z kolei biała barwa przybliżona do światła dziennego hamuje wydzielanie melatoniny, a tym samym zmniejsza senność. Nasuwa się tutaj jeden wniosek – neutralne światło, jakie daje oświetlenie przemysłowe LED, wpływa na większe skupienie pracowników na wykonywanych obowiązkach. Miej również na uwadze, że biała barwa zapewnia lepszą widoczność. Przekłada się to na precyzję pracowników oraz ich bezpieczeństwo, w końcu prawidłowe doświetlenie wszystkich miejsc zmniejsza ryzyko niepożądanych wypadków! Będąc przy oświetleniu przemysłowym LED, nie możemy zapomnieć o jeszcze jednej ważnej informacji, a mianowicie od razu po zapaleniu daje mocne światło i nie potrzebuje nagrzewania, a to wszystko przy małym zużyciu energii!

Gwarantujemy wysoki standard usług! Postaw na nasz profesjonalizm

Wiedząc jak ważną rolę odgrywa oświetlenie przemysłowe LED, dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniało się najwyższą jakością. Nasze projekty starannie dopracowane w każdym detalu przekładają się na maksymalne zadowolenie naszych Klientów. Z firmą NowaLed zadbasz o wzrok oraz komfort swoich pracowników! Szeroka oferta pozwala na wybranie jak najlepiej dopasowanego oświetlenia przemysłowego LED sprawdzającego się długie lata! Co więcej, u nas nie musisz przepłacać! Przygotowaliśmy przystępne ceny wpisujące się w możliwości budżetowe wszystkich przedsiębiorców, dla których bezpieczeństwo i jakość pracy jest priorytetem! O oferowanym oświetleniu znacznie więcej opowiedzą Ci nasi specjaliści! Sprawdź koniecznie i skontaktuj się już dziś!

Katalog produktów