Pon - Pt 07:30 - 15:30

Sob - Niedz Zamknięte

Blog

Hadar – kompaktowa oprawa przemysłowa

Hadar – kompaktowa oprawa przemysłowa

Celem projektowania oprawy Hadar było uzyskanie niedrogiej, przemysłowej oprawy o wysokich parametrach świetlnych, długiej żywotności i niskiej awaryjności. Podstawą oprawy jest aluminiowa obudowa o kompaktowym kształcie i rozbudowanej powierzchni do odprowadzania ciepła, dzięki czemu oprawa sprawdzi się przy ciągłym trybie pracy w temperaturze sięgającej +55°C.

Przesłona oprawy jest zintegrowana z układem optycznym, co jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w oprawach typu High Bay. Przepuszczalność jest na poziomie 89%, a wytrzymałość mechaniczna nie mniej niż IK08. W oprawie Hadar zmieściło się 736 diod, a uzyskana skuteczność wynosi 164 lm/W, przy obciążeniu LED sięgającym 30% maksymalnego poziomu.

Oprawa dostępna jest w dwóch wersjach – podstawowej i ekonomicznej. W wersji podstawowej będzie zasilacz Inventronics sterowany w standardzie DALI, cechujący się 7-letnią gwarancją, maksymalną temperaturą pracy sięgającą 60°C oraz żywotnością ponad 120 000 godzin. W wersji ekonomicznej natomiast zasilacz Inventronics bez sterowania, z 5-letnią gwarancją producenta. Oprawa Hadar przeznaczona jest do oświetlania otwartych pomieszczeń z wysokości od 5 do 15 metrów. W przypadku montażu w miejscach o podwyższonej wilgotności istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia oprawy w korek odpowietrzający.

Katalogowa cena oprawy bez sterowania wynosi 1050 zł netto.

Szczegóły oprawy

Katalog produktów