O nas

Polski Producent

Jesteśmy polskim producentem opraw przemysłowych LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Stanowicach k.Wrocławia, gdzie stabilne zatrudnienie znaleźli wykwalifikowani inżynierowie, projektanci i doradcy.

W lutym 2013 roku, od samego początku działalności postawiono w NowaLed ILL na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami będą charakteryzować się najdłuższą żywotnością i niską awaryjnością.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Stanowicach w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Pozwala to na zachowanie najwyższej jakości oraz przewidywalności pracy produkowanych opraw.

Rozwój firmy jak i rozpoznawalność marki NowaLed ILL opieramy na ciągłych inwestycjach w wykwalifikowaną kadrę pracowników, rozwój parku maszynowego, badania nad nowymi rozwiązaniami oraz współpracę z jednostkami naukowymi i badawczymi. Wierzmy, że tylko ciągły rozwój i stałe udoskonalanie naszych produktów pozwoli nam na utrzymanie pozycji lidera w produkcji inteligentnych i najefektywniejszych opraw LED dedykowanych do przemysłu.

Najwyższa efektywność energetyczna

Dbając o fundusze naszych klientów, stale dążymy do poprawy efektywności energetycznej oferowanych rozwiązań stawiając przede wszystkim na najnowsze technologie i związane z nimi wymierne korzyści. Jesteśmy liderem na rynku oświetlenia przemysłowego LED we wdrażaniu prostych i zaawansowanych inteligentnych systemów sterujących oświetleniem w standardzie DALI opartych o cyfrowe czujniki natężenia oświetlenia i ruchu. Posiadamy własny dział ds. Systemów Sterowania Oświetleniem, który odpowiada za najwyższy poziom techniczny, merytoryczny oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy oferowanego rozwiązania.

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Łącząc doświadczenie w projektowaniu i produkcji opraw przemysłowych LED z oczekiwaniami biznesowymi i użytkowymi naszych klientów, oferujemy szeroki zakres wsparcia na każdym etapie kontaktu oraz późniejszej realizacji inwestycji.

Jako NowaLed ILL gwarantujemy najwyższą jakość merytoryczną dostarczanych informacji oraz techniczną i handlową świadczonych usług z zakresu przygotowania projektu oświetlenia, pozyskiwania funduszy na zakup opraw, czy kompleksowego montaż opraw i inteligentnych systemów sterujących oświetleniem.

Na każdym etapie współpracy od przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo, jesteśmy przekonani jako cały zespół, iż nasze rozwiązanie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.