O nas

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest projektowanie i produkcja opraw przemysłowych LED ze stopniem ochrony IP65 i wyższym, produkcja oświetlenia ulicznego, oświetlenia przemysłowego LED oraz oświetlenia magazynów.

Prezentowane oprawy przemysłowe prezentowane w naszej ofercie są autorskim projektem, dzięki czemu zastosowane w nich rozwiązania są unikatowe i próżno szukać ich zamienników na rynku. Każda z prezentowanych opraw przemysłowych LED została zaprojektowana dla indywidualnych potrzeb, warunków oraz zastosowań (odpowiednia temperatura otoczenia, wysokość montażu jak i wytrzymałość mechaniczna).

W naszej ofercie nietrudno znależć produkt spełniający Państwa potrzeby oraz przeznaczony do konkretnych zastosowań. Wybrane oprawy przemysłowe z naszej oferty znajdują zastosowanie w mroźniach (do -35°C), hutach (+60°C), niewysokich halach (4 metry) oraz znacznie wyższych punktach przemysłowych (36 metrów). Cały czas zajmujemy się monitoringiem nowych trendów technologicznych w naszej branży i wdrażamy je do naszych produktów.

Znaczącą rolę w tworzeniu nowych produktów odgrywa system sterowania oświetleniem, który staje się obowiązkowym składnikiem każdej inwestycji. Wszystkie nasze realizacje wykonane są w oparciu o nowoczesne systemy sterujące oświetleniem, które zwiększają oszczędność oraz poprawiają komfort pracy.