Producent Nowaled

NowaLed ILL to polski producent opraw LED dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych. Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Stanowicach k.Wrocławia, gdzie stabilne zatrudnienie znaleźli wykwalifikowani inżynierowie, projektanci i doradcy . W lutym 2013 roku, od samego początku działalności, postawiono na autorskie rozwiązania oferowanych produktów, które poza wysokimi parametrami będą charakteryzować się najdłuższą żywotnością i niską awaryjnością. Nasza oferta obejmuje lampy przemysłowe LED, a także oświetlenie uliczne LED.

Całość prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami oraz wszystkie czynności montażowe odbywają się w siedzibie firmy w Stanowicach w oparciu o najnowsze oprogramowania komputerowe oraz nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy . Pozwala to na zachowanie przewidywalności pracy produkowanych opraw, oraz niezrównanej jakości, którą charakteryzują się zarówno nasze lampy uliczne, jak przemysłowe. Rozwój firmy jak i rozpoznawalność marki NowaLed ILL opieramy na ciągłych inwestycjach w wykwalifikowaną kadrę pracowników, rozwój parku maszynowego, badania nad nowymi rozwiązaniami oraz współpracę z jednostkami naukowymi i badawczymi. Wierzmy, że tylko ciągły rozwój i stałe udoskonalanie naszych produktów pozwoli nam na utrzymanie pozycji lidera w produkcji inteligentnych i najefektywniejszych opraw LED dedykowanych do przemysłu.

Polski producent opraw LED, którego charakteryzuje najwyższa jakość i kompleksowe rozwiązania.

Dbając o fundusze naszych klientów, stale dążymy do poprawy efektywności energetycznej oferowanych rozwiązań stawiając przede wszystkim na najnowsze technologie i związane z nimi wymierne korzyści. Oświetlenie przemysłowe LED to dziedzina, w której jesteśmy liderem na rynku we wdrażaniu prostych i zaawansowanych inteligentnych systemów sterujących oświetleniem w standardzie DALI opartych o cyfrowe czujniki natężenia oświetlenia i ruchu. Posiadamy własny dział ds. Systemów Sterowania Oświetleniem, który odpowiada za najwyższy poziom techniczny, merytoryczny oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy oferowanego rozwiązania.

Łącząc doświadczenie w projektowaniu i produkcji opraw przemysłowych LED z oczekiwaniami biznesowymi i użytkowymi naszych klientów, oferujemy szeroki zakres wsparcia na każdym etapie kontaktu oraz późniejszej realizacji inwestycji. NowaLed ILL to polski producent, który gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną dostarczanych informacji oraz techniczną i handlową świadczonych usług z zakresu przygotowania projektu na podstawie którego powstanie oświetlenie, pozyskiwania funduszy na zakup opraw, czy kompleksowego montażu opraw i inteligentnych systemów sterujących. Na każdym etapie współpracy od przygotowywania projektu oświetlenia, doboru optymalnej oprawy jak i partnera odpowiedzialnego za realizację inwestycji od strony elektrycznej kładziemy największy nacisk na jakość, najwyższą efektywność oraz bezpieczeństwo . Dzięki temu nasze lampy uliczne i przemysłowe LED oraz wszystkie usługi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.