OŚWIETLENIE LED HALI PRODUKCYJNEJ

Produkcja dowolnych wyrobów wymaga zapewnienia określonych warunków. Jednym z nich jest właściwe oświetlenie wnętrza zakładu, w sposób zgodny z obowiązującymi normami wskazującymi natężenie światła, jakiego wymagają poszczególne wykonywane czynności. Oświetlenie LED hali produkcyjnej jest rozwiązaniem stosowanym coraz częściej, w najróżniejszych gałęziach przemysłu i innej wytwórczości. Wszystko za sprawą niepodważalnych zalet, jakimi charakteryzują się lampy LED na hale. Najbardziej oczywistą jest bardzo niskie w porównaniu do dotychczasowych rodzajów oświetlenia zużycie energii elektrycznej. Inwestycja w lampy LED do hali zwraca się więc bardzo szybko i pozwala następnie zredukować koszty prowadzenia działalności produkcyjnej . Kolejną wielką ich zaletą jest to, że oświetlenie hal produkcyjnych LED jest wysoce niezawodne, pozwala więc unikać dodatkowych wydatków związanych z konserwacją, a także kłopotów związanych z pracami prowadzonymi pod dachem hali.

Vento gen. 2

Vento gen. 2

Oprawa zaprojektowana do oświetlenia hal o długośc...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Aurora

Aurora

Seria Aurora powstała za sprawą wsłuchania się w p...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Vento

Vento

Seria Vento została zaprojektowana do oświetlenia ...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Sole Square

Sole Square

Seria Sole Square przeznaczona jest do oświetlania...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Aria

Aria

Zastosowana w oprawie konstrukcja rastrowa sprawia...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Sole C

Sole C

Oprawy serii Sole C przeznaczone są do oświetlenia...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Luna

Luna

Oprawy Luna przeznaczone są do oświetlenia otwarty...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Molle

Molle

Oprawy Molle przeznaczone są do oświetlenia pomies...

CZYTAJ WIĘCEJ >
Onda

Onda

Oprawa stanowiskowa przeznaczona do oświetlenia mi...

CZYTAJ WIĘCEJ >

Niezawodne oświetlenie hali produkcyjnych LED staje się standardem

Warunki, w jakich będzie odbywała się produkcja bezpośrednio wpływają na efektywność pracy i jakość końcowego wyrobu. Zwłaszcza tam, gdzie poszczególne procesy wymagają nadzoru bądź bezpośredniej pracy ludzkiej, niezwykle ważne jest prawidłowe doświetlenie miejsc, w których się odbywają. Nawet najlepszy fachowiec w pełni wykorzysta swoje wysokie kompetencje dopiero wówczas, gdy umożliwi mu to sposób, w jaki przygotowano jego stanowisko. Oświetlenie LED hali produkcyjnej jest najlepszym wyborem, na jaki pozwala współczesna technika. Nie tylko dlatego, że pozwala zapewnić wyjątkowo dobre światło. Za tym, by wybrać lampy LED do hal przemawia przede wszystkim ekonomia. Jest to rozwiązanie, za pomocą którego jednocześnie obniżamy koszty i poprawiamy warunki pracy .

Wybierając i instalując jakiekolwiek urządzenia i wyposażenie zawsze należy patrzeć jak najdalej w przyszłość. Organizacja przestrzeni na hali podporządkowana realizowanym tam procesom technologicznym często jest niezmienna. Awaria oświetlenia w danym miejscu nierzadko niesie więc ze sobą konieczność ich przerwania do momentu jej usunięcia. Wysoka żywotność i niezawodność, jaka charakteryzuje oświetlenie hali produkcyjnej LED powoduje, że jest to jeden ze sposobów na to, by uniknąć przestojów w pracy i konieczności ponoszenia kosztów częstszego serwisowania oświetlenia. Archaiczne oświetlenie metahalogenkowe czy sodowe zużywało się już od samego włączania i wyłączania. Lampy LED na hale i od takich problemów są wolne.