Lampy przemysłowe Molle | Nowaled.pl

Molle

Molle


Opis

Oprawy serii Molle zaprojektowane zostały z myślą o niskich pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Dzięki dużej powierzchni matowego odbłyśnika znajduje również zastosowanie we wszystkich miejscach gdzie wymagany niski efekt olśnienia. Dzięki zastosowaniu wydajnych źródeł światła skuteczność świetlna wynosi 140 lm/W. Zalecana wysokość montażu wynosi 3 do 4 metrów. Oprawa jest w pełni sterowalna po protokole DALI.

 

Dane techniczne

Źródło światła360 x 2835HE *
Rozsył światła40°/120°...70°/120°
Skuteczność świetlna140 lm/W **
Temperatura barwowa4000 / 5000K
Współczynnik oddawania barwRa > 80
Napięcie wejściowe198...264 VAC
Częstotliwość50/60Hz
Współczynnik mocy0,9
Sprawność zasilacza93%
SterowanieDALI, corridorFUNCTION
Zakres sterowania1...100%
Zakres temperatury pracy-25...+50°C
Stopień ochronyIP65
Odporność na uderzeniaIK08
Żywotność (ta=+30°C)> 50 000 godz.
Gwarancja5 lat
Obudowaaluminiowa, monoblok
Plafonpoliwęglan
Kolorszary
Mocowaniewspornik, linka
* - dane podano dla wersji 70W

Specyfikacje

ModelMoc (W)Strumień (lm)Temp. pracyWaga (kg)
Molle-50476 800-25...+50ºC1.9
Molle-70709 100-25...+50ºC2.6

 

Sterowanie oświetleniem

TouchDIM

Ręczna regulacja poziomu natężenia oświetlenia. Rozwiązanie nie wymaga podłączenia do kontrolera. Przy użyciu podstawowego przycisku, można płynnie ustawić odpowiedni poziom natężenia światła.

Corridor

Funkcja umożliwia współpracę opraw z analogowymi czujnikami ruchu. W momencie braku sygnału od czujnika ruchu, oprawy stopniowo zmniejszają natężenie światła. Okres trwania poszczególnych poziomów natężenia oraz moment przygaszenia światła do początkowego poziomu jest programowalny podczas produkcji opraw. Oprawy sterowane w oparciu o czujnik ruchu, obecności nie wymagają podłączenia do głównego kontrolera sterującego.

CLO

Constant Lumen Output - Utrzymuje stały strumień świetlny oprawy przez cały okres eksploatacji. Degradacja diod prowadzi do zmniejszenia wydajności źródła światła i spadku strumienia świetlnego z oprawy. Wbudowany w zasilaczu kontroler zwiększa prąd na diodzie LED w oparciu o określony interwał czasu, a tym samym gwarantuje utrzymanie stałego poziomu emisji światła.

DALI

Cyfrowy standard sterowania oświetleniem. Szerokie możliwości programowania i kontrolowania pracą opraw. Praca automatyczna przy wykorzystaniu czujników ruchu i natężenia światła. Cyfrowe grupowanie opraw i kontrola nad każdą z osobna. Możliwość kontroli nad oświetleniem z poziomu telefonu lub komputera.