O nas

Firma NowaLed ILL została założona w 2013 roku w Oławie. Główną działalnością firmy jest projektowanie i produkcja opraw przemysłowych LED ze stopniem ochrony IP65 i wyższym.

Wszystkie oprawy przedstawione w ofercie są autorskim projektem, które za sprawą zastosowanych rozwiązań nie mają bezpośrednich odpowiedników na rynku. Każda z opraw jest projektowana dla konkretnych warunków i zastosowań (temperatura otoczenia, wysokość montażu, wytrzymałość mechaniczna).

Spośród całej oferty łatwo można wybrać produkt dedykowany do konkretnych zastosowań. Poszczególne produkty NowaLed ILL maja zastosowanie w mroźniach (do -35C), hutach (+60C), niskich halach (4m) jak i wysokich obiektach przemysłowych (36m). Na bieżąco monitorujemy nowoczesne technologie dostępne na rynku, które bezpośrednio wdrażamy do naszych opraw.

Bardzo ważną rolę w kreowaniu nowych produktów odgrywa system sterowania oświetleniem, który w niedalekiej przyszłości stanie się niezbędnym elementem każdej inwestycji. Wszystkie nasze realizacje wykonane są w oparciu o prosty lub rozbudowany system sterujący oświetleniem, który zwiększa oszczędność oraz poprawia komfort pracy.